Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másképp állnának az emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másképp állnának az emberek a megcsaláshoz, ha?

Figyelt kérdés
Mondjuk a férj más nővel akar hálni,szólna az asszonynak aki elmenne a másik nőhőz és felajánlaná,bérbe veheti a férjét egy éjszakára.Ugyanígy járna el egy férfi is akinek a barátnője szeretne más férfival hálni.Mindenki megegyezne egy összegbe.Mindez titokban maradna,kívülállók nem tudnának róla.Ha így működne,változtatna e valamit is? Lehet hogy 2-szer is meggondolná valaki? Vagy úgy fogná fel mint szégyen?
2019. dec. 17. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez de szánalmas gondolkodás. Kérdező, neked fizetnek, hogy ilyeneket találj ki, vagy alapból vagy ilyen?


Megcsalás, az megcsalás, ami sokak számára megbocsáthatatlan cselekedet. Pont. Ezen nincs mit túlragozni.

2019. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Sok értelmet nem latom. Ha egy kapcsolat nyitott akkor ottan nincs szükség bérbe adásáról. Mindenki szabad azt test ami jó neki. Persze ez akkor mukodik ha mind a ketten teljesen őszinték. Az h kívül állok menyire tudnak rolla az sem változtat semmin m. Aki jó barát vagy ismerős így is úgy is elfogadja a dolgot. Aki meg két színű barát az akkor is eltűnik egy idő után ha ez úgymond nem derül ki.

29f és nyitott kapcsolatban vagyok. Plusz annyira jól mukodik köztünk minden, hogy eddig soha nem éreztem magam ennyire boldognak

2019. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Ahol a párodtól nem kapsz meg mindent amire vágysz, ahol nincs olyan erős érzelmi kötődés, hogy meg se forduljon a fejedben mással összefeküdni az egy értelmetlen, szar kapcsolat. Nem tekintene senki másképpen a megcsalásra. Mindig azt jelenti, hogy a kapcsolatnak már semmi értelme és alapvető érzelmek hiányoznak belőle mint például szeretet és tisztelet.
2019. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én ugyanúgy állnék hozzá... páromba bekerül másnak a farka, aminek az én párkapcsolatomban nincs keresnivalója.


Mindegy hogy ezért fizetnek e valamennyit, vagy sem. Számomra nem elfogadható egy kapcsolatban.


Ha valami sz@r benne, akkor üljenek le a felek és beszéljék meg. Ha nem sikerül megbeszélni, akkor váljanak szét és mindegyikük kefélhet azzal akivel akar, békességben.

2019. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tau bácsi, valahányszor olvasom egy hozzászólásodat vagy egy kérdésedet, egyre biztosabb vagyok abban, hogy retardált vagy.
2019. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!