Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Arra mit reagálnál nőként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra mit reagálnál nőként, ha a pasid bevallaná, hogy felizgatná őt ha látna téged miközben egy idegen férfivel szexelsz? Kipróbálnád?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 11:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%

Tipikus strici duma. Igy kezdik. Beetetes!!!!!

Figyeld meg,h aztan penzert akarja,h lefekudj a barataival....

2019. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
Miért akarja pénzért? Mert minek nézi a nőt, akinek pénzt ad? Ezért...
2019. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, férfiként mondom, ha ezzel jönne a párom, hogy őt dugja valaki én meg nézzem, szerintem agyontaposnám, ha a pasi is meglenne már, akkor azt is.
2019. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Elvinnem egy swingerklubba

Aztan kiderul h hogyan tetszik neki a dolog

Elsore valszeg csak latogatas lenne.


Igazabol ilyet max egy nagyon szoros eros kotelekkel osszekapcsolt parnal lehet.

Ha ilyen kapcsolatban lennek akkor valszeg nem okozna gondot a kapcsolatban.

De a vilagban keves az ilyen kapcsolat

2019. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

Izgassa a fantáziájában. Nem szexelnék más férfival, a szeme láttára meg főleg, de amúgy nem is vágyom másra. Nem tudnám elengedni magam, nem tudnám élvezni az egész aktust, borzasztó zavarban lennék, és nem élvezném egy pillanatig sem. Márpedig egy fétist csak akkor szabad kielégíteni, legyen szó bármiről, ami mindkét félnek örömet okoz. Nekem ez inkább lenne kellemetlen, mint vonzó, szóval kihagynám.

Amúgy ezt megbeszélném vele, a reakciójától függ, hogy mit lépnék ezek után. Ha erőlteti és nem tud leakadni a témáról, akkor mehet isten hírével, találjon olyan nőt, akinek ez belefér. Ha elfogadja, és tudomásul veszi, akkor ennyi, nem beszélünk többet róla és nem lesz semmi következménye. Feldobta, nem jött be, nincs baj.

2019. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Aki ilyenre izgul azért elég beteg ember,oké én elhiszem hogy sok a félredugás,mert az ember ösztön lény,de egy ilyen pasinak hol van a büszkesége?hogy arra izgul hogy a párját előtte dugják aztán közben magához nyúl?vagy kiabál hogy mindent bele pajtás?mondhat bárki bármit az ilyen manus beteg,jövőhéten meg arra fog izgulni hogy ketten nyomják a csajt,ő meg főz nekik egy pörit,este meg belesúgja az asszony fülébe hogy szeretlek,ez a sexuális szabadság..
2019. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

Én magam is kandualista vagyok és ez eleinte nagy nehézségeket okozott főleg, mert nem lehet rolla beszélni. A legtöbb nő totál elutasítja vagy autónál kiakad rajta. Így maradt a szorongás és a rosszabnál rosszab kapcsolatok.

Egy idő után úgy döntöttem, hogy elég ebből és nyílt lapokkal játszom. Már az ismerkedésnél közöltem a “ problémám” és csodák csodájára megtaláltam azt akivel lehetett erről nyíltan beszélni holott egy teljesen hétköznapi lány. E miatt a “ probléma “ miatt a kapcsolatunk a teljes őszinteséget igényelte. Ma ott tartunk, hogy teljesen boldog vagyok , nincs szorongás vagy bármi más. Ő egy idő után ki is próbálta ezt a fetist és tetszik neki, hogy az ilyen dolgokat velem oszthatja meg.

Boldogok vagyunk és nem is akarunk semmit változtatni.

2019. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mi beszéltünk erről, de mindketten azt gondoljuk, hogy nem fér bele 3. személy semmilyen felállásban.
2019. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

Ja, nagyon szoros kapcsolatban, mondogasd csak ezt magadnak. 🙄🙄🙄


"Annyira szeretlek, hogy ma a Béla bsz meg, én meg maszturbálok rá a sarokban".

2019. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy olyan vagya lenne, ami velem nem teljesul be, ennyi. Nem lihegnem tul, ugyanakkor elgondolkoznek a kapcsolatunkon h vajon miert van erre szuksege, hianyzik-e vmi neki.
2019. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!