Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy képzelhette hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzelhette hogy a szerető fontosabb?

Figyelt kérdés

Mennyire igaz,hogy a férjem nem engem tart fontosnak,hanem a szeretőjét.

Tegnap a szeretője,hozzám végta(messengeren), hogy azt mondta neki a férjem,ő a fontosabb elsőnek, utána én. Próbáltam menteni a házasságunkat,ő nem akarja..

Természetesen válunk ezek után...

Hogy képzelhet ilyet?


2019. dec. 6. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Tudom, hogy most nehéz, de meglátod eljön a te időd. A férjednek most csak a f.rka a fontosabb, nemsokára a szerető ki fog írni egy kérdést, hogy megváltozott a "szerelme", vagy ő fog hamarosan ráébredni arra ki is a te férjed. Te arra megtalálod újra önmagad és valakit akinek fontos leszel és nemcsak eljátsza.

De tegyél meg valamit magadnak. Ha ez a féreg férjed pár hónap múlva bekopogtat az ajtódon vagy ír egy sms-t, tíltsd le a francba és szóba ne állj vele. Mert elmondom neked, az esetek 90%-ban az exek visszavágynak, lehull a rózsaszín köd, rájönnek a mindennapi együttélés után, hogy a szerető ugyanolyan nő, mint a többi és már nincs meg az a feszítő érzés a gatyájában. Na ekkor kell a szemébe mondani, hogy már nem kellesz nekem, találtam egy jobbat nálad és becsukni az ajtót vagy kinyomni a telefont.

Ha te tudnád hány ilyen storyt hallottam amikor az ex szelleme ott lebegett a kapcsolatban és szinte tudni lehetett előre a forgatókönyvet. Csak ügyesen és elegánsan dobd ki a francba.

2019. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg reméltél ettől a kulától bármit azután, hogy kiderült, hogy van szeretője? :D Ohh istenem hova alázzák még magukat egyes nők
2019. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%
Pontozzatok le, de itt nem a férfi a bolond szerintem. Szeretőt tart, de úgy, hogy a feleség tud róla, ráadásul ő már nem is akarja menteni a dolgot, ez a hülye kapálózik csak. Ennyire buta nőt, mint ez a kérdező, te jó ég...
2019. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!