Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek, ha egy nos ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy nos ferfi beleszeret egy masik nobe akkor mit tesz, lefekszik vele vagy pont emiatt nem fekszik le vele, mert beleszeretett?

Figyelt kérdés

o azt mondja, hogy belem szeretett es mivel nem fog lepni ertem nem akarja, hogy legyen koztunk szex. De igy viszont a valami helyett a semmit valassza..

ti mit valasztanatok egy ilyen helyzetben, ha tudnatok, hogy lepni nem fogtok, beernetek egy egyszeri alkalommal vagy teljesen lemondanatok a norol?


2019. dec. 4. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel okosabb. Van olyan, aki lazán megcsalja a feleségét, más nem. Hogy a kérdésben szereplő férfi milyen, nem tudhatjuk.
2019. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha beleszeret akkor elválik és a szeretővel létesít kapcsolatot.

Minden más mese habbal.

2019. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy a kettes mondja, ha szerelmes, válik, mert az kell, az embernek, akit szeret. A többi csak mellé beszélés.

Különben egy jó szöveg, hogy én nem, én nem olyan vagyok. Sokszor ilyen esetben a nő erőlteti, legalább szex legyen.

2019. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha tenyleg beleszeret, akkor elvalik. Pont.

A sajat karomon tanultam meg!

2019. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is saját káromon tanultam meg.

Folyamatosan hülyített, hogy engem szeret, hogy otthon mennyire rossz a helyzet, az asszony nem nézi semmibe, hogy ő mennyire szenved és csak a gyerek miatt van még ott,de el fogja hagyni értem. Nem lett az egészből semmi,mikor válaszút elé állítottam, akkor nem engem választott,sőt kiderült, hogy a felesége ismét várandós,és nem is egy házisárkány ahogy beállította.

2019. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Hat akkor csak en vagyok mashogy bekotve de van szeretom, szeretjuk egymast kolcsonosen de en szerelem miatt soha nem valnek. Abszolut mulando jelenseg, szeretem de nem aldoznam fel erte a hazassagom.
2019. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!