Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Főleg nők válaszára vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők válaszára vagyok kíváncsi! Ti küldenétek magatokról intim képet ha tudnátok hogy annak aki kéri családja van?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nő vagyok, csupán kíváncsiság. Sajnos meglepődve láttam exférjem oldalán hogy mindezek ellenére 16/15 lány/nő küldött intim képet, sőt volt még aki videót is. Olyan nők is akiknek szintén családjuk van.
2019. nov. 27. 22:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%
És mi olyan izgi egy vadidegen ember pucér hátsóján vagy farkan? Komolyan érdekel
2019. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Barnabas333 ***** válasza:
És ezeket honnan tudod? Egyébként én sem értem ez mire jó. Én inkább szexchatelni szoktam ha van kivel... Akkor nagyon jóképű férfi lehetett az exed. 42f
2019. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%
Én senkinek se küldenék de ha a férjed idáig jutott akkor a saját házad táján kellett volna söprögetned,mert ahol minden rendben van ott nem társkeresőznek a felek. Nyilván a te részed is benne volt ha máshogy nem akkor úgy hogy rosszul választották. Viszont ha most feltöröd az accoutjait/gépét, a magánlevelezésében kutakodsz ráadásul válás után akkor megmondom neked biztosra, hogy veled is volt/van probléma.
2019. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Nem volt az a minden lány álma egyáltalán. Ahol pedig fent volt még kép sem volt kirakva.

Úgy jöttem rá, hogy amikor éreztem hogy tuti valami gáz van, engem is és a lányunkat is maximálisan elhanyagolt, folyton ordibált velem. Belenéztem a telefonjába és elég profi módon próbálta titkolni de mégis megtaláltam amit meg kellett. Szóval itt még együtt voltunk. Ezek után következett hogy elküldtem a "barátnőihez".

Ezért tettem fel a kérdést mert még mindig foglalkoztat hogy hogy képes valaki ilyesmire. A másik pedig hogy lehet ilyen romlott, hogy tudja hogy szétrombolhat egy családot akkor már meg is teszi.

Én miben voltam hibás? Talán abban h vettem egy házat, hogy ne kelljen albérletet fizetni mert hát az rossz. Talán abban is hogy mindent megtettem azért hogy jó legyek neki és legalább havonta 1x rámnézzen mint nőre. Hogy minden házimunkát elvégeztem, napi 2x kapott meleg ételt a pici gyerek mellett.

2019. dec. 5. 22:33
 25/29 anonim ***** válasza:
50%
Ha olyanhoz mész hozzá aki nem minden nő álma egyáltalán akkor ebben vagy hibás. Minek mentél hozzá? Nem értem felnőtt ember hogy nem néz magába.
2019. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Esetleg azért mert nekem megfelelt? Tudod még mindig nem minden a külső...
2019. dec. 5. 23:34
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te pont nem jól csináltad. Elkényeztetted, kiszolgáltad, csicskása voltál ennek a pasinak. Mindig azokat a nőket tapossák el legjobban, akik becsicskulnak. Meg kell találni az arany középutat.
2019. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
50%
Nullára pontozzák, de válaszolni azt nem tudnak. :D
2019. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Senkinek sem, a kérdésben szereplő kategóriájúaknak pláne.
2019. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!