Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tönkrement az életem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement az életem egy férfi miatt?

Figyelt kérdés
Tönkrementem egy férfi miatt akinek a szeretője lettem. Mással is megtörtént már ? Van ebből kiút, vagy belekell halnom a bánatba, hogy vége legyen ennek a lelko kínnak és gyötrelemnek ?
2019. nov. 14. 19:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Függetlenül a fájdalmamtól. Azt gondolom, hogy ez nem mentség semmire. Mrg gerinctelenebb a szememben a férfi akiről beszélsz. Szóval ott a beteg felesége akit megcsal, elárul. Ott vagy Te, akit szintén bánt, kihasznál. Semmit nem jelent, hogy a segítségedre siet. Neki az számít, hogy neki jó legyen , közben meg bánt két embert is. Nem értem, miért kell ez a férfiaknak. Miért kell ennyire önzőnek lenni ?
2019. nov. 15. 11:54
 32/33 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy hülyén fogalmazok, de érzékeny lelkületű nőnek nem való a szexkapcsolat, főleg félrelépős szexkapcsolat nem. Itt benne van a pakliban már az indításnál,hogy a férfi nem akar többet. A nők viszont általában - ha a kezdetnél nem is- többet akarnak.

Egy ilyen kapcsolathoz kell a racionalitás is, ami egy érzelemvezérelt nőnél nem biztos,hogy működik.

2019. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én eleinte semmi komolyat nem akartam. Szexet, de aztán kiderült, hogy házas.

Ő állította, hogy szeret engem. Azután én is belészerettem. Eleinte nagyon fájt. Idővel majd jobb lesz. Mindig azt mondogattam magamnak, hogy ha szeretne tényleg, akkor nem a feleségével lenne. Illetve segített a végkimerültségig való dolgozás, hogy csak bezuhanjak az ágyba és ne bírjak semmire se gondolni.

2019. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!