Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tönkrement az életem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement az életem egy férfi miatt?

Figyelt kérdés
Tönkrementem egy férfi miatt akinek a szeretője lettem. Mással is megtörtént már ? Van ebből kiút, vagy belekell halnom a bánatba, hogy vége legyen ennek a lelko kínnak és gyötrelemnek ?
2019. nov. 14. 19:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert nem tudjátok a szabályokat.

Szeretőt szexre. Ennyi.

2019. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Melyik tortent massal? H szereto lett v h tonkrement az elete egy ferfi miatt.

Mindketto megtortent, megis itt vagyok. Minden tulelheto. Kiveve a halalt.

2019. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sokan mentünk már keresztül ezen - vagy ehhez nagyon hasonló szituáción. Ami viszont az én történetemben eltérő és súlyosbító tényező volt, hogy én kiskorú voltam a dolog történtekor, nagyon nem mellesleg, ő volt az első férfi az életemben. Én is azt hittem, hogy ezzel véget ért a világ, én elkárhozok, mert ezzel a tudattal nem lehet tovább együtt élni. Bő 1 év volt, mire végleg végbement az egész procedúra, az első 2 hónap maga volt a pokol, de mellettem állt a családom, a sportba menekültem és itt vagyok, megcsináltam és büszkén jelenthetem, bármiféle undor, sírás vagy dühroham nélkül tudok a dologról beszélni.

Semmiképp se sürgesd a folyamatot, légy türelmes és adj időt magadnak, mikor készen állsz, hogy túllépj rajta és elfejtsd, akkor ezt meg is fogod tenni. Ne akarj drasztikus változást egyikről napra a másikra, ez egy hosszú folyamat, több fázison fogsz keresztülmenni, mire elérsz a célhoz. Tudatosítanod kell magadban, hogy szörnyű, amit veled tett és te most igenis túl fogsz lépni rajta. Koncentrálj magadra, most igenis legyél önző és csak a saját érdeked számítson. Keress lelki támaszt család, barátok, barátnők személyében, sportolj, legyen valami hobbid, ami lefoglal és nem tud ezen kattogni az agyad. Ha azon kapod magad, hogy rajta gondolkodsz, próbáld meg szépen elterelni a gondolatod. Közhelynek hangozhat, de igaz, nem szabad otthon ülni, begubózni, a képecskéi, üzenetei fölött görnyedve sírni és önkéntes mártírt játszani. Menj ki a szabadba, shoppingolj, járj el társaságokba, bulizni, fejleszd önmagad. Egyébként, kutyaharapást szőrével, jönni fog olyan, aki nem házas, értékeli a jelened és neki te leszel az első és egyetlen. Onnan tudod, hogy már abszolút túl vagy a dolgon, hogy nem csak a saját kis szemszögedből látod a történetet, már egy külső szemlélő szemével is képes vagy átlátni az egészet.

Bármikor elbizonytalanodnál, jusson eszedbe, hogy mind halandók vagyunk, hibázunk, de ettől leszünk nagy emberek, hogy felállunk. Sokkal jobbat érdemelsz, mintsem hogy örökös második legyél bárki szemében is. Tökéletes tapasztalatszerzés volt, hogy megtanuljad szeretni és tisztelni önmagad, azzal, hogy nem alázod meg magad és alacsonyodsz le ilyen szintre többet.

Puszi

2019. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsón meghatódtam rendesen :') egyébként én fejeztem be a viszonyt a lelkifurdalás és reménytelenség miatt. De most annyira fáj, és olyan kicsinek és megtörtnek érzem magam, hiába nem akarok sírni...
2019. nov. 14. 21:19
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,én is voltam szerető.

Az, hogy te így érzed magad, lehet a karma is. Minek kezdesz nős férfival?


Ezt csak lelkiismeret nélkül lehet csinálni.

2019. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Akkor milyen értelemben voltál szerető?

Ha nem feküdtek le egymással?

Beszélgettek? Vagy mit csináltatok?

2019. nov. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem fogsz belehalni, de tudom, hogy most úgy érzed, hogy sose lesz jobb.

Egy szerelem se tart örökké, fog enyhülni a kín, évek múlva már csak az fog fájni, hogy te csak ennyit értél neki.

Nekem az a legfájdalmasabb, hogy mai napig nem tudom eldönteni, hogy jelentek-e neki valamit, szeret-e?

Az én esetemben megértem miért a feleséget választotta, nem váltunk el haraggal, a mai napig kapcsolatban vagyunk, de már csak barátilag. Ez ezerszer rosszabb, mintha kidobott volna. Már nem szabad kimutatnom, hogy szeretem, féltem, semmi flört. Ezeket látom rajta is, de ki tudja, hogy csak beképzelem-e, bele akarom-e látni?

Az a legfájdalmasabb, amikor rossz emberbe szeretsz bele, sose lehetsz boldog vele, elítél a társadalom, elítéled magadat te is, mert szembemész az erkölcsi normákkal, megalázod magad egy pici szeletkéért belőle.

Aztán, amikor vége keseregsz , mert nem értél neki semmit, ő nem sír utánad, nem fáj neki.

Nézd a jó oldalát, jó tanulópénz ez árrá, hogy többet ne akarj másod, harmad, negyedrangú játékszere lenni senkinek.

2019. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom ha ezt érzed de azért mégsem kellene magadat úgy beállítani mint egy jelentéktelen senkit. Akkor inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot, ahogy én tettem. Egyébként sokkal jobban vagyok, mióta kiírtam magamból a fájdalmat.
2019. nov. 15. 10:04
 29/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nevetséges, hogy én próbálok itt tanácsot adni ezután a kérdés után, de ha nem lépsz ki ebből az egészből akkor tönkre mész még jobban. Nekem is nehéz volt nagyon, megszakítani minden kapcsolatot de ha benne maradok belebetegszem még jobban. Hogy szeret-e? Na ezek a kérdések bennem is felmerültek, hiszen utolsó pillanatokig győzködött, mennyire szeret. Most kezdem érteni, hogy ebből semmi sem igaz. Ha szeretne velem lenne ez minden ilyen kapcsolatra igaz, ezt megtanultam. Nem szeret, de az nem jelenti azt, hogy semmit nem érsz... Inkább ő egy gerinctelen ember amiért 2 embert tett tönkre. Illetve ha a feleség nem tud róla akkor egyet.
2019. nov. 15. 10:08
 30/33 anonim ***** válasza:

Arányos vagy, Kérdező!

Nem tudok kilépni ebből sajnos.

Ő sose mondogatta, hogy szeret. Viszont a mai napig a segítségemre siet, ha kell.

Egyszer megkérdezte tőlem, hogy ugye nem bűn, ha boldog szeretne lenni. Nem sokkal később meg tudtam, hogy beteg a felesége. Azóta nem ítélem el őt.

2019. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!