Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tönkrement az életem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement az életem egy férfi miatt?

Figyelt kérdés
Tönkrementem egy férfi miatt akinek a szeretője lettem. Mással is megtörtént már ? Van ebből kiút, vagy belekell halnom a bánatba, hogy vége legyen ennek a lelko kínnak és gyötrelemnek ?
2019. nov. 14. 19:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%

Igen, átéltem, még pár hete is minden este sírva aludtam el, pedig nem most volt.

Tudod, ez egy óriási lecke. Normál esetben a mélypont után rájössz, milyen ember ne legyél soha többé. Nekem ez hatalmas szerelem, s egyben hatalmas pofon volt. Viszont ma már tudom, ki nem akarok lenni. Nagyon nagy barom voltam.. és nagyon szemét. Ezerszer is megbántam.

2019. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%

- Jajj jaj nagy a baj!

- Mondd, mi bántja lelked lányom?

- Majd nem infarktust kaptam, azt hiszem. Tönkrementem egy férfi miatt akinek akaratomon kívül a szeretője lettem. Most mi lesz?

- Há mi lenne? Sokat kérdezel! Oszt mondd má'n jól esett?

- Jól esett, de délben már elállt.

2019. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
65%

# 81%, a pasi "hűsége" nem kérdés, amikor kezdtek volna komolyra fordulni a dolgok pont emiatt ill.a felesége miatt mondtam azt, h állj. De főleg a feleség miatt....

Azóta eltelt pár év, még mindig együtt vannak, de én mélységesen sajnálom ezt az asszonyt, nem is sejti, h egy féreggel van együtt. Én örülök, h legalább én nem rúgtam belé, biztos vagyok benne, h ha velem nem is, de mással megcsalta szegényt.

2019. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
A másik dolog, amit szeretnék megosztani, főleg veled kedves Kérdező: tanuld meg, h bármi történik veled, a te döntésed volt. Nem tett téged senki sem tönkre, csak te saját magad...
2019. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
A feldolgozáshoz: ha van benned önszeretet, akkor szépen megbocsájtasz magadnak, hülye voltam oké, fáj, ja, de legközelebb nem leszek hülye, és emelt fővel, bízva magadban tovább lépsz. Ennyi. Az önsajnaltato picsogast meg hagyd abba, senki sem kényszerített egy házas férfi szeretojenek lenni.
2019. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

11 #

"Nagyon nagy barom voltam.. és nagyon szemét."


Mit tettél, kivel voltál szemét?

2019. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz. Egyébként kedves utolsó, megfogsz lepődni, de ugyanabban a cipőben járunk.
2019. nov. 14. 20:34
 18/33 A kérdező kommentje:
Fizikai értelemben nem voltam szerető :) mégsem tudok ezen túl lépni. Az asszonyt én is sajnálom, de jelenleg magamat is.
2019. nov. 14. 20:35
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődtem. :) De, csak azért, mert a szerető szó számomra konkrétan azt jelenti, amit... ;) Akkor te csak szerető jelölt voltál. Nos, én baromira örültem, h időben ki tudtam szállni, még mielőtt valóban magam és mások számára is rosszat teszek. Sztem örülj te is ennek. Megúsztad. Emelt fővel és tiszta szívvel vár rád az igazi szerelem. Mert, megérdemled. :)
2019. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Talán rosszabb ez ,mintha tényleg az lettem volna. De mindegy. Persze, nyilván túl élem csak megőrültem ebben az egészben kicsit.
2019. nov. 14. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!