Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tönkrement az életem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement az életem egy férfi miatt?

Figyelt kérdés
Tönkrementem egy férfi miatt akinek a szeretője lettem. Mással is megtörtént már ? Van ebből kiút, vagy belekell halnom a bánatba, hogy vége legyen ennek a lelko kínnak és gyötrelemnek ?
2019. nov. 14. 19:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenbe nem szoktak belehalni, pár hónap múlva már te magad fogod azt gondolni, hogy mekkora hülye voltam. Jó kis tapasztalat, le kell vonni a konzekvenciát. Az élet meg megy tovább.
2019. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz belehalni.
2019. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezed...DE: nem hinném,hogy ner tudj ebből a helyzetből kikeveredni.

Biztos,hogy most nagyon nehéz, szerettél, csalódtál.

Sajnos a szeretői kapcsolatnál mindig számítani kell arra,hogy bekövetkezik ez.

Nős?Mit ígért?Hogy szakít a feleségével és nem tette?


Meg kell találnod a kiutat, a kapaszkodót. Kérd a családod, barátaid, ismerőseid segítségét abban,hogy kikerülj ebből a lelkiválságból.

Gondolom van egy olyan barátnőd akivel tudsz erről őszintén beszélni. Ez mindenképp" kell.

2019. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Mért is mentél bele egy ilyen szeretői viszonyba?
2019. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
56%
Talán nem kéne beleszeretni ilyen alakba...ne gyere ide bömbölni. Szedd össze a tőgyeidet a földről és légy nő.
2019. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak az alapból beteg emberek halnak bele, meg max akik öngyilkosok lesznek.


De ezen és hasonlón hiszed vagy sem, millióan túlesnek.


Ilyenkor mindenki így van, ő volt a legjobb, mindennél jobban összeilletünk, ő volt a tökéletes társ, megértő volt, mindenben hasonlítunk szipi szupi édes mázas minden ----> és ilyen soha többé nem lesz....


ja persze...

2019. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%
bírom azt amikor a nők java a legnagyobb kanba esik bele, aztán úgyis tudják, hogy nyiff-nyaff lesz a vége, de belemennek, mert hátha összejön az 1% és övék lesz a kandúr. Aztán jön a menetrendszerű sírás itt vagy a barátnőknek, vagy ami rosszabb egy hapsinak, aki reménykedik, majd nagyot koppan-
2019. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudlak sajnálni. Én is lehettem volna szerető, de pont a feleség miatt nem lettem..., pedig szerelmes voltam ill.igen csak jó parti lett volna a férfi. A feleség nem tudott volna velem versenybe szállni, talán meg is kaphattam volna a Férfit (férfit?), de mint ahogy a normális férfiak nem vernek gyengébbet (nőt), ugyanúgy nem tettem gerinctelen dolgot egy másik nővel szemben, aki tortenetesen két gyermekes anyuka volt a "férfitől".

Megszoptad. Tanulj belőle.

2019. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szépen otthagyod a szeretőt, összeszeded magad és keresel egy egyedülálló pasit. Ennyi.

Kétlem, hogy olyan nagy szám lenne az a szerető.

2019. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%

" Én is lehettem volna szerető, de pont a feleség miatt nem lettem..., "


Micsoda önáltatás! A pasi simán megdugott volna, ergó egy fokkal sem jobb, mintha megtörtént volna, mert ő megtette volna, nem rajta múlott. Az ilyen nem hűség.

2019. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!