Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van miért aggódnom, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van miért aggódnom, vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

A párom két napig otthon volt mert betegnek volt nyilvánítva de akkor már nem volt semmi baja csak az orvos még nem engedte.


Engem valamiért aggasztott hogy két napig nem kell semmit csinálnia és már bebeszéltem magamnak hogy csajozik. Tudom, aki akar az nem csak ilyenkor csajozik hanem bármikor megteheti de mégis ilyen rossz érzésem volt.


Mindkét nap megkérdezte hogy meddig vagyok munkában. Nem csak ebben a két napban kérdezte meg, máskor is megszokta mert mindig máshogy vagyok de akkor is úgy utálom, mert olyan mintha azért kérdezné hogy addig le kell tudnia a "dolgát"


Aztán most az utóbbi két napban extra segítőkész, kitereget, főz meg ilyenek.


Mondjuk ennek ahhoz is lehet köze hogy kb egy másfél hete volt egy nagyobb beszélgetésünk ahol elmondtam neki hogy nagyon zavar a trehánysága és hogy semmiben nem hajlandó segíteni, mindent én csinálok és hogy nem tudom meddig bírom ezt még.


De aztán a második nap reggelén megnéztem az előző napi használt alsónadrágját és tiszta ondó foltos volt.


Tudom hogy ezt nem szabad, mert ez sem bizonyíték, otthon volt maszturbálhatott is, de mégis félek hogy volt valami a két napban.


Mondjuk már előtte felizgattam magam ilyenekkel, hogy miket fogok észrevenni ha hazaérek, úgyhogy lehet hogy már csak bebeszéltem magamnak.


Van aki erre már gyanakodna vagy tök hülyeség?


2019. okt. 26. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség.
2019. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit összekapta magát a pasid hígy besegítsen! Erre te meg keresed a bajt magadnak!

Szerintem azért kérdezte meg hogy mikorra érsz haza mert addigra rendet akart csinálni

2019. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hogy nem csak a kutya vész meg jódolgában...


Ha nincs bajod, hát csinálsz magadnak!

Idegre menő egy naccsága lehetsz, annyi szent!:)

2019. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!