Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet nem gondolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nem gondolni a szexre?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nincs köztünk semmi a férjemmel. Megcsalni nem akarom. Viszont annyira hiányzik már a szex hogy folyton azzal álmodok. Próbáltam felhozni neki de csak kiakad és össze veszünk. Bevetettem már szerintem minden taktikát. Már 2 este lefeküdtem mellé meztelen és kértem, hogy maszírozzon meg de semmi. Több mindent probáltam.. Tehát hogy fogadjam el?
2019. jún. 21. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miért nem te masszírozod meg őt meztelenül?

Szerintem benne van a gát, úgyhogy neked kell feltüzelned őt, nem pedig meztelenül fekve várni hogy ő tegye meg a lépéseket.

Kapd el egy meglepi orálra valahol, arra ritkán mondanak nemet. Küldj neki izgató sms-eket stb. De te legyél az aktívan cselekvő mert amíg neki nincs kedve nem fog semmit csinálni.

Egyébként nálunk is előfordult többször hogy fáradtak voltunk, pedig szerelmesek vagyunk és kívánjuk egymást, nincs 3. fél.

Emberek vagyunk, nem szexgepek, néha túl sok kötelességnek kell megfelelni es kimerulunk.

2019. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Esetleg egy elektromos barát? - csak ideiglenesen- ameddig a megoldáson gondolkodol. Nem is kellene, hogy tudjon róla.
2019. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!