Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti erről mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párommal idén lesz az esküvönk . Kérdeztem tőle hogy szerinte boldogok leszünk erre ő azt válaszolta hogy nem tudja mert ha hisztizek egyedül maradok .

A családjával nem vagyunk jóbba . Sem őt sem engem nem szeretnek ezért néha sok a veszekedés mert nèha védi . Azt mondta ha nem beszélünk roluk nem lesz baj . De amit mondott nagyon rosszul esik . Kérdeztem tőle hogy ő nem fél hogy egyedül marad és azt mondta hogy nem . Ő nem mutatja ki a szerelmét nem érzem és nem is mondja csak ritkán ,de szerinte a hűlye is észre veszi hogy szeret !!



2019. ápr. 12. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék boldog egy ilyen kapcsolatban, nekem kell, hogy felvállalja a párom a szerelmét irántam, és ki is mutassa. Férjhez meg pláne nem mennék így, hogy nem biztos még abban sem, hogy hosszútávú lesz a dolog.
2019. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor te így, mindezek után hozzámész. Kérdezhetek? Őszintén, miért?!

És komolyan érdekel, hogy szerinted így milyen életed lesz vele?

2019. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem miért bánt így szavakkal . Ugy fájnak
2019. ápr. 12. 20:41
 4/12 A kérdező kommentje:

#2


Nem tudom. Fèlek . Nem merem lemondani . Egy faluból vagyunk és inen elszeretnék menni ha szakitanànk de nincs hova.

2019. ápr. 12. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mitől félsz?

Egy szar házasságra elcseszett milliónál rosszabb mi lehet??

2019. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet úgy házasodni valakivel hogy már az elején fenyegeti az ember a másikat ? Én csak akkor vennék el feleségül valakit ha biztos lennék abban hogy vele fogom leélni az életem. szerintem te is érzed hogy nincs rendben mert azt írtad nem mered lemondani mert tudod hogy le kéne.
2019. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen utolsó pont ahogy leírtad . Tudom
2019. ápr. 12. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzámesz kinlodtok pár évet, összehoztok 2 gyereket majd elváltok és sírsz hogy elcsesztél x evet az életedből
2019. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok neki gyereket szülni. Adtam 2 évet ennek a házasságnak ha nem müködik elválunk.
2019. ápr. 12. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Pár hónap után elválni nagyobb szégyen lesz, mint lefújni az esküvőt.
2019. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!