Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy alakult a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult a szexuális életetek, miutàn lett gyerek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mind két gyerek után ugyan olyan jó volt mint mint kezdetekkor. Jó, az már nem ment, hogy össze nézünk és szex. A gyerekeket el kell látni, de lehet rá időt szakítani, ha akarja mind két fél.
2019. márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
3 hónapos múlt a fiúnk, ezidáig párszor tudtunk csak együtt lenni, mert nélkülem nem nagyon van el a baba, egyből felkel, ha kijövök a szobából. Fáradtak is vagyunk, de kezdünk belerázódni a baba ellátásába, kezd minden gördülékenyebben menni. Csókok, simogatás van, remélhetőleg több szex lesz ezután.
2019. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A micsodánk???? :-)

Amúgy nem a gyerek hibája, én szülés után pár hónappal már jobban kívántam mint előtte bármikor, ő viszont már csak anyaként tudott rám tekintetni. Nem is vagyunk már együtt, pedig egy késői, szép, romantikus kapcsolat volt, 12 évet dobtam a kukába.

2019. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az kavart be, hogy a gyerekkel anyós túlságosan képbe került és a kisfia nem igazán kezelte jól a helyzetet. De azért olyan 1-1,5 év után helyrejöttünk volna, ha nem jön egy más jellegű konfliktus.

A kialvatlanság sem kedvezett a szexuális életünknek.

Nulla a szex, de nem a gyerek miatt.

2019. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nálam vokt a gond, ugyanúgy jártam mint az egyik előző hozzászóló: csak anyakent tudott ram nézni, nőként nem (el is kezdett mások után hajkurászni..). Pedig 6 hónapra szülés utan visszafogytam, ugyanúgy néztem ki mint előtte, mások odavoltak milyen jól nézek ki.....

Aztan hosszú semilyen kapcsolat után lett még egy gyerek, aztan szét is mentünk...13 év kuka.

2019. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami nincs azzal gond sincs
2019. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bence_ ***** válasza:
92%

Anyámra nézek anyaként.

Gyerekem anyja meg egy dögös, szexi nő!

2019. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bence_ ***** válasza:
100%
Azta akartam írni, hogy meglep, hogy valakinek így megvaltozik a hozzá állása.
2019. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rockarc ***** válasza:
100%

#3-as #5-os

Ezeket meg olvasni is rossz. :(


43F

2019. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Vékonyabb voltam szülés után 10 kilóval mint előtte, mert nem volt segítségem, meg is tette a hatását.

Mivel csak hetente találkoztunk a férjem munkája miatt, maradt rá idő, hogy mire hazaér mindig megkívánjuk egymást, hiszen olyannak tűnt mintha randizgatnánk.

2019. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!