Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy a férjem néha véletlenül a lánytesója nevén szólít?

Figyelt kérdés
Már több, mint 10 éve vagyunk együtt, és mással nem szokott összekeverni (na jó, egyszer a kutyájának a nevén szólított). Ez valami komoly lelki fejlődésbeli torzulást jelez, vagy ne foglalkozzak vele?
2019. márc. 17. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor gáz, ha szex közben.
2019. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Krisztus komolyan már... Ez valami vicc???
2019. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a szeretőjét is pont úgy hívják.
2019. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
3#, így van. Sőt, ha legközelebb a neveden szólít téged, kérdező, egészen biztos, hogy a szeretőjét is így hívják. Röhej.
2019. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, remélem azért tudjátok tolerálni a kérdésem.

2-es: nem vicc, vagy nem tudom melyik részét gondolod viccesnek?

2019. márc. 17. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer fordult elő hogy az exemet a lánytesóm nevén szólítottam. Egy stresszes szituban, valószínűleg ezért fordulhatott elő. Egyébként vannak olyan agyilag zoknik akiknél ez többszörösen is előfordulhat. Ilyen elvarázsolt emberek tudod... :)
2019. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem ez csak nyelvbotlás. A kutyás dolog vicces, velem is történt már olyan, hogy apa véletlenül a kutyánk nevét mondta nekem (és olyan is volt, hogy a kutyának meg az én nevemet...), meg olyan is, hogy azt mondta, hogy "anya". Sőt, a tesóm meg (még akkor) barátnőjét "kiscsillag"-nak hívta és egyszer engem is úgy szólított. A közös ezekben a törtnétekben az, hogy mind a beszélgetés hevében történtek és csak úgy kicsúsztak. Szóval nem az volt, hogy "Szia...", hanem valamiben nagyon elmélyedtünk és ez csúszhatott ki. Szerintem is fura, mert velem ilyen még nem történt, de azért nem feltétlen kell sokat belelátni.
2019. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy a csajomat az exem nevén szólítottam, még a kapcsolat elején. Na, annál durvább nincs...
2019. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Van, hogy a hugomat a lányom nevén szólítom, lányomat pedig a 11 éve külföldön lakó nővéremén.

Van, hogy a macskát a lányom nevén hívom véletlen.

Nagymamám amikor nála nyaraltam, felsorolta mind a négy lányunokája nevét, mire elért az én nevemig:)

Ilyen tévesztés simán lehet, szórakozottságból is.

2019. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. márc. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!