Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor ha megvan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha megvan az esküvo napja de közben a no terhes lesz es arra a honapra van kiirva mikor eskuvo lesz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ekezetekert bocsi, ilyen a telefonom.
2019. márc. 3. 22:03
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az nem azt jelenti, hogy aznap is fogsz szülni. Én 28-ra voltam kiírva és előtte 12-én szültem. Ritka amikor tényleg azon a napon jön a baba, kivéve programozott császárnál mondjuk. De én mindenórás kismamaként már nem állnék oltár elé. 5-6 hónaposan még igen,de az utsó hónapokban már bármikor jöhet szóval vagy megtartanám előbb azt az esküvőt, vagy várnék a baba születése után még elég nagy lesz. ( nálunk az utóbbi volt)
2019. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Minek kéne lennie?

- Megtartják az esküvőt a kitűzött időpontban, akár a szülőszobában is

- Előre hozzák az esküvőt (már ha sikerül időpontot kapniuk)

- Elhalasztják az esküvőt (ez annyiból nem szerencsés, hogy akkor futhatják a köröket az apai elismerő nyilatkozat miatt, ami az én szubjektív véleményem szerint még megalázó is)

- Abortusz (a modern menyaszörnyeket ismerve már ezen sem lepődnék meg, fő hogy "tökéletes" legyen minden)

Egyébként meg nem kell védekezés nélkül szexelni, ha valaki (még) nem akar gyereket.

2019. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi a különbség a két dátum között. Nálunk van olyan a családban, aki 8+ hónapos terhesen házasodott. Picike lagzi volt, családias, ő meg végig jól bírta magát a terhesség alatt, így nem okozott gondot.

Ha túl közel van egymáshoz a két dátum vagy nagy lagzi a cél, akkor marad az eltolás, ha màr így alakult.

2019. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Akár akkor is tudtok módosítani. Egyik unokatesómnak azért csúszott az eredeti időponthoz képest az esküvője, mert pont abban az időszakban csőtörés miatt a szennyvíz összekeveredett az ivóvízzel és kórházba kerültek. Vannak vis maior esetek. Ha nagyon aggódtok, akkor csúsztassátok az időpontot, de a gyerek bármikor beleszólhat, én a helyetekben az eredeti időponttal készülnék, de egyeztetnék azokkal, akikkel kell, hogy van egy ilyen helyzet, és próbálják beletervezni a módosítást, ha úgy alakul, és persze meg kell beszélni, hogy ha tényleg akkor akar jönni a gyerek, akkor mi a teendő az időpont módosítással.
2019. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derwer ***** válasza:
65%

Azt se feledjük hogy a házasság kötés és az esküvő korántsem egy és ugyanaz a dolog...

És persze a nagy kérdés, hogy mennyi a különbség a szülés várható időpontja és az esküvő időpontja között.

2019. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben én inkább előre hoznám.

Mondjuk mi eleve kis esküvőt akartunk, 20 fő, a legközelebbi családtagok, és a tanúk a legjobb barátaink.

Nálunk úgy alakult, (így terveztük), hogy kb. 5-6 hónapos terhes lettem volna. De sajnos a természet közbe szólt, és nem maradt meg a baba. :(

Ha nagyon korai a terhesség, akkor szerintem várjátok ki az első 12 hetet, és utána kezdjetek variálni.

Nagy esküvőt nem lesz egyszerű átszervezni. Főleg, ha már le is foglaltatok éttermet, szervezőt, stb.

2019. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!