Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovabb? 12 éve egyutt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb? 12 éve egyutt

Figyelt kérdés
Nem latok kozos jovott.egyutt élek a ferjemel 12 eve 9 eve hazasok. Van egy 10 eves gyerekunk nekem van házam ami nem kozos. Ferjem ha tobbet iszik ha szová teszem akkor megver es rendorok mentenek meg a gyermekunk ruháson alszik. Azt mondja mi vagyunk az élete es nagyon szeret. Masszóval azt mondja ha elvalunk amenyit tud anyit tud adni ha nem kérem a gyerektartasit. Ha kerem anyit add ami koteles. Tovab lépni pénzem nincs es a gyermekunk szereti az apjat.7 évvel idoseb vagyok mind a férjem ő 30 éves. Azt mondtam volt ha vagyunk jó ha nem ugyis jó es nem szolt semmit. Hogyan tovabb?

2019. jan. 26. 07:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vallást ? Most templomba is mész ?
2019. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Elfordultak tolem a baratok mert lattak milyen ember. Szuleim nem élnek. En meg a fiam vagyunk meg a kutyam... Ha felhiv is csak azt mondja hát én hova való vagyok?mert nemetul nem tudok ha dolgozni akarok. Olyan tehernek erzem magam egyedul...nem tudok itelni senkit mert igazuk volt de most magamra maradtam s jön hogy azt mondjam nem birom de mi lessz a fiamal? Mi var ra? Nincs erőm faradt vagyok kicsit alszok es nappal suli es vezetnem kell tanulni fozni es intezni a minden napit.. Csinalom is mert en olyan benszulot vagyok inkab ithon talan az ami baj hogy szova tetem ne igyal tobbet mert nem teszen jot mar fel a gyermek... En addig nem tudok le fekudni mig nem latom alszik... Nem tudom hogyan tovab a holnap es a hatra levö eletem... Jo hogy vannak itt kedves ismeretlen emberek es csak olvasom a sorokat es...koszonom szepen!
2019. jan. 26. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!