Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az a szó, amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a szó, amivel megbántott a férjed?

Figyelt kérdés
Azok írjanak akiknél előfordult ilyen .
2019. jan. 10. 19:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Biztos en is azt mondtam, de akármilyen feszült valaki ,a k& rva es fa&zoppo szavak használata , nagyon gaz.
2019. jan. 10. 20:09
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

Ez elég szomorú...

Lehet valami munkahelyi feszkó? Bár akkor sem kellene így beszélnie.

2019. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Egy tipikus bunkó tirpák. És ilyenekért vannak oda a nők. Szégyen.
2019. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
24%
Sok neki a munka,a gyerek megszületése,ennyi.Nem szép dolog,sőt,de a pár hónapos baba nagy stressz tud lenni.Főleg ha síró,kevés az alvással töltött idő.
2019. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A barátnőm látja el a babát teljes mértékben .Mire haza er a férje általában mar alszik. Nem is csinal semmit a férje a babával ,mert o dolgozik “, nem az o dolga “. Szóval a baratnomnek kene csúnyán beszelni nem neki . En mindig csak nézek ,hogy a férje semmit nem csinal otthon, se a gyerek korul. Mert jajj o dolgozik.
2019. jan. 10. 21:12
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Én nem azt mondtam,hogy nem baj,de csak nullára vagyok nyomva.Azt is írtam,hogy nem szép dolog,Sőt.Mindegy.Próbálom a másik emebr szemsz9géből is nézni a dolgokat.Akkor annyira nincs rendben otthon minden,mint ahogy írtad.De semmi közöm hozzá.Remélem megoldják.
2019. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Aztán majd apuka csodálkozik ha a gyereke nem ismeri meg, vagy később szar lesz a kapcsolata a babával. Akarta a férfi egyáltalán?

Szegény barátnőd :( én három hónapja szültem, pontosan tudom milyen egy pici babával egész nap egyedül de nálunk férjem sokat maszekol, este azért elvan a picivel beszélget neki fürdeti. Sajnálom a barátnőd :(

2019. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%
Azèrt mert minden ember más,sajnos mindenkiből mást hoz ki a stressz.De mindenki 1000 féle képpen tud lereagálni dolgokat is.Nem minden ember ugyan olyan.Nem ennytől válik egy szemét,semmitèrő ferjé.
2019. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Akarta , sőt mar hangoztatja , h meg kell.De igy áll a dolgokhoz. En most igazából azt mondtam volna ,dobja ki,hat igy beszelni a gyereke anyjával ,no komment. Nekem is van gyerekem , az en férjem is dolgozik, de segít a gyerek korul.
2019. jan. 10. 21:41
 20/23 anonim ***** válasza:
48%
Örüljön neki, hogy nem pofozta fel. D
2019. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!