Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságon és szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon és szex?

Figyelt kérdés

Igaz-e az, hogy egy idő elteltével ellaposodik a szex, sőt a feleségek számára inkább teher? Elég sok helyről hallom ezt, a környezetemben élő házas ismerőseim is panaszkodnak erre.


Lehetséges az, hogy mindez váláshoz vezet? Mi okozhatja az elhidegülést? A férfiak libidója állandó, addig a nőké egy hosszú kapcsolatban/házasságban miért csökken?



2018. dec. 24. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

A páromnak elsősorban érzelmileg kell kielégítenie, akkor akarom és kívánom a szexet.Ha tudom, érzem, hogy szeret, kedves, törődő.


Az exférjnek volt egy szabad órája meló közben, hazajött, hogy na akkor most szex lesz.Kötelezően.Ha ketten maradtunk a lakásban, csak a szex volt lehetséges opció.De 0 kedvesség, 0 figyelem.Kiábrándító volt.

2018. dec. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11-es. Viszont a média, az internet, a fórumok mind-mind az sugallják, hogy a nők is alig várják a pillanatot, hogy szexelhessenek a párjukkal! A gyk-n is olvasom a női kommenteket, hogy egymásnak estünk a öltözőfülkében, az autóban, a lakásban, a sátorban stb... Szóval ha egy férfit fűti a vágy egy házasságon belül, az is gond? Vagyis értem hogy mit mondasz, de ha már egy nőnek külső dolgok kellenek, ott már a férfi mint ember, személy, már érzelmileg eltávolodott. Meg merném kockáztatni, hogy ennél a pontnál már erősen lejtmenetben van egy házasság. Amikor már a figyelmesség a lényeg, nem maga a személy. Ott már a sérelmekre a figyelmesség a ragtapasz.
2018. dec. 25. 09:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező,látom nem sikerült megérteni. Az előjáték része az, hogy odafigyelsz a másikra, szereted, udvarolsz neki. Sok férfi leáll minden érzelmi közeledéssel egy-két éven belül és nem érti hogy a nőnek miért megy el a kedve a szextől. Bezzeg a szeretőnek ugyanúgy udvarolnak és nem viszik hozzá a problémákat, és azt hiszik, a szerető jobb nő, mint a feleség. Aztán ha esetleg összejönnek vele, a hétköznapi rutin megöli azt is. Amelyik férfi nem fogja fel, hogy mi nők akkor tudunk igazán felizgulni egy pasitól, ha elismerést kapunk nőként, szeretetet, törődést a hétköznapokban! Az a pasi menthetetlen és könnyen találhatja magát olyan helyzetben mint amit leírsz.
2018. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

Ezzel azt akarod mondani, hogy a férfi folyamatosan "fizessen" a nőnek, hogy fenntartsa az érdeklődését? De mit tesz ugyanezért a nő? Rendszerint semmi.


De ebből is látszik, hogy a férfi és a nő alapvető céljai egyértelműen azonosak. A férfi a nőt szereti, a nő meg magát. A férfinek a nő öröme a fontos, a nőnek meg a saját boldogsága. Tehát azonos az érdek. Nem is értem, mi a gond...

2018. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de ha számodra a figyelmesség "fizetés" akkor neked nem való kapcsolat. Ha pedig olyan nővel vagy aki nem figyelmes és kedves veled, akkor totál megértem hogy bevonzottál egy hozzád hasonló érzelmi analfabétát és most értetlenkedsz
2018. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló! Igazad van :( pedig én nő vagyok, 34 éves. De látom magam, ahogy olvastam az írásod.
2018. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező te nagyon együgyű vagy. Ha felteszel egy kérdést, legalább a címe legyen már értelmes! Az hogy te tudod hogy mit akartál írni, nem jelenti azt hogy másnak is feltétlenül tudnia kell. Egyébként a kérdésre a választ megtalálhatod a régi kérdések válaszai között is, noha értelmezni nem valószínű hogy tudod. Amiket leírtál, feltevések, és nem általános dolgok, van akinek jó házassága van, van akinek rossz! Van aki kitudja elégíteni a feleségét, van aki nem! A kielégített nők szeretik a szexet, akiket pedig használnak, azok nem! Ébredj már fel.

F/60

2018. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jól van papi! Idehoztad nekünk a fényt%
2019. jan. 1. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!