Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki mivel dobja fel a házasságá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mivel dobja fel a házasságát? Férjek és Feleségek ti miket szerettek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 17:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*szeretőt
2018. nov. 28. 10:15
 12/17 anonim válasza:
100%
Ebben ne légy biztos!
2018. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amíg tart a szerelem, nem kell feldobni.
2018. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Demény József ***** válasza:
9-től kérdezném...9 szer engedélyezi Neked az asszony...na de nem írtad hogy havonta vagy évente? :-)
2018. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es. Havonta 1X dől hanyat nagykegyesen. Hát az van, hogy mondtam neki, ne alázzon már meg ezzel, nem vágyom eme nagylelkű gesztusára. Így jelenleg tökéletesen szexmentes az életem.


Tudod, egy férj egy idő múlva csak egy unalmas, tutyimutyi alak, akit el kell viselnie egy nőnek. Az lényegtelen hogy a vállaidon hordod a komplett családod, szét melózod magad de ennek ellenére próbálsz figyelni magadra és a feleségedre is. Az mindegy, az nem számít. Persze ha félre kefélnék, én lennék a szemét. A szokásos női kórus beindulna.

2018. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Demény József ***** válasza:
Ja hogy havi kilenc...hm az hetente 2+1 Bonus azért ha beleviszel ebbe mindent....sok sok elő utó...és közép játék :-) Nos ez azért rendben van szerintem.Inkább úgy mondanám...én ezzel meg lennék elégedve....sok sok kényeztetéssel persze :-)
2018. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szabó Simon ***** válasza:
100%
54 éve vagyunk házasok, és nem "dobálózunk" semmivel, csak kölcsönösen egymásra figyelünk, mert szeretjük egymást, és nem utolsó sorban KOMMUNIKÁCIÓ! Mindig Ő a fontos minkét fél részéről, és ez mindkettőnknek jól esik. Csak ENNYI!
2018. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!