Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok férfiakhoz: Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok férfiakhoz: Amikor először megláttad, tudtad, vagy gondoltad, hogy ő lesz a feleséged?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik megházasodtak.

2018. júl. 29. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Először 14 éves koromban láttam a buszon suliból hazafelé (ő másfél évvel idősebb), és nagyon tetszett, pár hét után köszönni is mertem neki :D de ennyi, gyerek voltam még nagyon, nem léptem tovább. Egy év múlva egy haverommal kezdett járni, lemondtam róla. Sokáig együtt voltak, majdnem 6 évig, így egy táraságba kerültünk, de nem próbálkoztam nála. De valami lelki kapocs mindig volt köztünk, mindketten éreztük, hogy nem tudunk csak haverok lenni. Valahogy bennem volt, hogy ha ez a csaj valami csoda folytán összejön, ő lesz a feleségem. Végül ők szakítottak, mi nem sokkal utána összejöttünk. Kb fél év után biztos voltam benne, hogy tényleg a feleségem lesz. 9. éve vagyunk együtt, 5 éve a feleségem, télen születik a második gyerekünk. Nem bántam meg sosem.

29F

2018. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna. Tetszett az elejen is de ugy gondoltam hogy biztos nem erdeklem, van 1000 mas ferfi rajtam kivul.
2018. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Annyira tetszett, hogy bármiben kiegyeztem volna az elején. De két hét után tudtam, hogy ő kell nekem véglegesen. Most lesz az esküvőnk 3 hét múlva. 7 éve vagyunk együtt.
2018. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ugyan no vagyok, de a ferjem az elso talalkozasunkon tudta hogy engem akar elvenni. 4 napra ra meg is kerte a kezem :)

Szerintem sosem keso, kiszamithatatlan hogy mikor toppan be a nagy O.

2018. aug. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az első pillanatban tudatosan nem,de onnantól kezdve azt éreztem én is és ő is,hogy csak a másikkal akar együtt lenni.Ennek 25 éve.Tudat alatt mindketten tudtuk szerintem. :-)
2018. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!