Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők erről mi a véleményetek (szex téma )?

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a témába, mert így remélem elkerülöm a fiatal komolytalan hozzászólásokat.


23 éves fiú vagyok 4 éve vagyok együtt a szintén 23 éves barátnőmmel.


Nagyon jól megvoltunk/megvagyunk most éppen kifelé vagyunk egy gödörből kicsit ellaposodtunk és rendezzük a dolgokat próbálunk színt vinni ebbe a már hosszúnak mondható kapcsolatba.


Az ő részéről elment a vágy a szex terén és szünetet kért ezen a téren. Hallottam meg olvastam is róla, hogy ez normális, de kicsit megijedtem, mert remélem nem lesz ez hosszútávú, mert akkor nem leszünk rendben.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy nektek is volt már olyan, hogy egy hosszabb ideig nem kívántatatok szexet, csak szimplán törődést nagy beszélgetéseket?



2018. máj. 31. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor már a szexet nem kívántam, akkor a párommal töltött időt se kívántam, se a kapcsolatot.
2018. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
23 évesen szex nélkül akarsz élni?! Ugye, ezt te sem gondolod komolyan?
2018. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen de nem a szexxel volt. baj. A szex egy indikátora a kapcsolatnak és az életének. Van amikor minden összejön és "nincs energia még erre is".

De ha nem az életkörülmények az okok, ott komoly gond és szünet inkább mélyití a dolgot mint megoldja.

2018. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán kívánom a szexet de ha a párommal épp nincs minden rendben egyáltalán nem akarok lefeküdni vele. Olyankor én is inkább az érzelmi vonal erősítésére vágyom. Ilyenkor szeretném ha csak megsimizne odabújhatnék vagy ő odabújna hozzám szexuális indíttatás nélkül.
2018. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

"Hallottam meg olvastam is róla, hogy ez normális"

Tévedsz, ez nem normális 23 évesen.

2018. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Mit jelent az, hogy szünetet kér a szexben? Mert ha azt jelenti, hogy nincs energiája minden nap hozzá, az számomra teljesen érhető. Bár tudom, hogy valakinek ez szakítóok. Viszont ha kijelenti, hogy most egy ideig (ki tudja meddig) nem kívánja a szexet, az nagyon nincs rendben. Mi 10 éve vagyunk együtt és sajnos sokszor fáradtak vagyunk, de soha nem utasítottam el a párom, és heti kétszer biztos van szex. Néhány kivételtől eltekintve. Nem ismerjük a barátnődet, ez sok mindent jelenthet. Lehet, hogy nem kíván már, esetleg más férfi van a képben. De simán lehet hormonális probléma, talán a fogamzásgátlótól. Még az is lehet h hüvelyi fertőzést kapott csak szégyenli, extrém esetben abortusz, ami miatt 6 hétig nem lehet szexelni. Mindenesetre 4 év azért annyira nem hosszú idő hogy ennyire ellaposodjon a kapcsolat. Mi lesz később? Azt javaslom hogy ezt sürgősen beszéljétek meg. Semmi értelme a kapcsolatnak ha nem vagytok őszinték egymáshoz.
2018. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként ezt hol olvastad hogy normális dolog szünetet kérni a szexben? Életemben nem hallottam ilyet.
2018. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

MIÉRT ment el?


Nem mindegy, hogy pl. fogamzásgátló ölte meg, bénák vagytok az ágyban, hamar elmész, csak reszelni tudsz, nem elégíted ki, fáj neki az aktus, stb.


Ezer oka lehet.

2018. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 27 éves korom óta küzdök ezzel a "barátnőmnek/feleségemnek elment a kedve a szextől" dologgal. Most 42 éves vagyok, de nem adom fel. Mondjuk azóta már elment az összes önbizalmam, egy totál senkinek érzem magam, akinél egy elhasznált zsebkendő is többet ér. Kedves kérdező! Én vagyok a jövőd, döntsd el hogy kelleni fog-e ez neked?!
2018. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha azért kér időt mert kell pl bizalom visszaépülése ( volt megcsalás stb) akkor persze oke, beszélgess vele sokat, ölelgesd szigorúan nem szex célból és nem kényes területeken stb. Meg egy kicsit lépj hátrébb egy lépést, hadd kelljen neki közelednie.

De ha csak úgy simán most lent van a libidoja és nem tabletta, hormonális ok, műtét, gyász stb miatt akkor az elég rosszra utal. Kezd kifulladni a dolog köztetek.

Javaslat: egy kötetlen este kettesben, séta egy-egy doboz sörrel vmi szép helyn, ültesd le egy padra és hadd menjen a lelkizés, kibeszélni az egészet, sérelmeket, hatha kibújik a szög a zsákból

2018. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!