Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok? Önkielégítés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Önkielégítés? Elutasítás?

Figyelt kérdés
mit gondoltok arról, ha a nő alszik, a férj meg önkielégítést végez mellette, aztán reggel mikor a nő szeretné kényeztetni a férfit, ő azt elutasítja?!

2018. ápr. 2. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
pff nagyon szomorú. a férfi nem akarja a szexet a nővel. ezt meg kell beszélni.
2018. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha a nő rájött, hogy mellette a pasi épp veri magának, felkelhetne és segíthetne neki.
2018. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Elég nagy gáz hogy nem akarsz a feleséggel semmit.
2018. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azt gondolta nem lesz hozzá kedve reggel aztán mégis, de már késő.
2018. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Középkorúak vagytok? Mert akkor elég gyakori lenne az eset , bár csinálhatná diszkrétebben is.


Valami oka tuti van.


Változtattál olyasmit a külső megjelenéseden ami rá negatívan hathat? (Plusz 50 kiló, öregasszony-frizura vágatása, öregnénis fehérnemű és pizsama viselése?)


Szoktad szidni, ha nem "elég jó" szex közben? Középkorúaknál gyakori, hogy a nő végig csak szidja a férfit "Tivadar, te szerencsétlen hülye, még erre se vagy jó, fejbeverlek a műpénisszel!" stílusban.


Korábban nem utasítottad el te őt?


Nincs nálad éppen - khm - "véres napok vámpírföldön" időszak?


Szex amit csináltatok normál esetben, változatos-izgalmas? Vagy csak a szokásos "misszionárius, mer' jóaz"?

2018. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Jézusom... te a 80-as évek kabaréit hiszed valóságnak?


Hát ez kellemetlen. Meg kellene beszélni ezt a problémát. Hogy ki miért csinálja szexuálisan azt, amit.

2018. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi havonta csak 1X szexelünk, az is tökéletesen egyoldalú és kb. 5 perc. Így kb. marad a havi 20 recska.

Negyvenes házas férfi.

2018. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Haha vicces lennék plusz 50 kilóval,hiszen még 50kiló sem vagyok.

Az a fura h ő nen szokott recskázni és múltkor már Rájöttem h azt csinált csak nem hittem el :D

Megbeszéltük azóta amúgy ;)

Köszi a válaszokat!

Az utolsót sajnálom.h tudsz igy élni mellette?

2018. ápr. 5. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Megszoktam.
2018. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hiába ez a sok lepontozás, de az önkizés normális, és vannak akiknek ez kell. Nő létemre teljesen más ha magamnak csinálom, és más ha a férjem csinálja.

Engem izgatna is, ha mellettem csinálná. Én bizony besegítettem volna neki.


Az meg szerintem normális ha jól ki.verte éjfélkor, akkor kevésbé kívánja azt reggel 7-kor.

Ha nem rendszeres, és amúgy együtt is szexeltek, én nem tulajdonítanák neki jelentőséget. Csináld néha te is!

2018. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!