Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nokhoz szol! Hogyan valtozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nokhoz szol! Hogyan valtozott meg az eleted, miutan tobb gyerek mellett vissza mentel dolgozni gyed utan?

Figyelt kérdés
Jobb lett vagy rosszabb, hogyan elted meg, hogy hatott a ferjeddel a kapcsolatotokra?Mennyire volt nehez munkat talalni?
2018. márc. 8. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Noverem peldajat tudom mondani. Odament vissza ahol eddig is dolgizott, ugyanabba pozicioba, felsovezetokent. A ferje is volt otthon a gyerekkel kesobb, mert anyagilag igy erte meg nekik jobbam, es a gyerek az apjae is ugyanugy. Mar iskolasok a gyerekek, es mindket szulohoz ugyanugy kotodnek.
2018. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon jót tett. 20 hónap különbséggel szültem a 2 gyermeket. 8 hónapos volt a kicsi, amikor megállapítottuk a férjemmel, hogy vissza kellene mennem dolgozni. Nem voltam már jól otthon. Másnap láttuk az előző munkahelyem hirdetèsét, hogy részmunkaidős pincért keresnek. Le is mentem, szòltam, hogy esténként meg hétvégén szívesen jövök. Ez így pont megfelelt nekik, mert este meg hétvégén nagyobb a forgalom. Mèg azon a vasárnapon munkába álltam. Kevesebb időnk van kettesben a férjemmel, a hétvégi programot úgy kell tervezni, hogy vagy a déli vagy az esti időszakban dolgozom. Van, hogy délben és este is, ahogy a forgalom alakul. Ezzel együtt teljesen élhető ez így. Ki kell használni a 10-15 perceket, amiket egymàsra tudunk szánni.
2018. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7evet voltam otthon,ebbol az utolso 3mar kenyszerbol csak,a munkahelyem megszunt,kulfoldre koltoztunk,2evig kapalodztam mire vegre elhelyezkedtem,mondjuk a fizetesem a regi duplaja,szoval megerte. A parom amig otthon voltam sokszor csesztetett h nincs ELEG rend (rendmanias), na miota lelepek 6:30kor es hazaerek 18:30ra,rajott h megis jo volt az a rend.Volt feszko az elejen ezekbol,de latja,latta azt is h szethajtom magam es ennyire futja. Nyilvan az is megviselte h reggel o menedzseli a gyerekeket mert eddig reggel annyi dolga volt h megreggelizett es feloltozott.En kelek legkorabban,kikeszitem a ruhakat,tizorai,uzsonna,vitaminok,o etet es eldobja a suliba/oviba oket.Este en megyek ertuk es en keszitem a vacsit.Osszessegeben nekem nagyon kellett a felnott tarsasag h tanulok,fejlodok,elegedettek a munkammal.Remek dolog h van sajat jovedelmem es nem szorulok öra.Mindig szivesen adott,en eltem meg belul rosszul h eltartanak. Szoval bar mocsar faradt vagyok,orulok h sikerult visszaintegralodni.Tobb a logisztika,kevesebb az ido egymasra de igy kerek.Otthon hianyerzetem volt.
2018. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!