Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar beszélni róla?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar beszélni róla? Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés
Házasságunk válságban. Tegnap elmondtam neki, mi bajom. Vagy süketnek tetette magát, vagy elbagatellizálta. Nem lehetett beszélni vele normálisan róla. Szerinte csesztetem, meg piszkálom, meg provokálom. Mert csak veszekedni akarok. Pedig fel sem emeltem a hangom
2017. okt. 25. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tervezel válni?
2017. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ünnepek után.
2017. okt. 25. 13:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok erőt az ünnepekhez!
2017. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek màr vége. Miért vàrsz???? Ha most elkezdesz intézkedni, keresel màsik otthont ( vagy őt elküldód ha tied az ingatlan, az ünnepekre màr meg is szoknàd a függetlenséget , új helyen berendezkedhetnél stb. Ő nem fog vàltozni ha esetleg erre vàrsz. Azt lehet tudni mióta voltatok hàzasok? Tervezett volt a gyerek? Hàny éves?
2017. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
11 éve házasok,18 éve vagyunk együtt. A fiam 8 éves.
2017. okt. 25. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!