Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Regénybe szexjelenet? Igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regénybe szexjelenet? Igaz történeten alapulna.

Figyelt kérdés
Adott egy regény, amit írsz, romantikus, háborús, stb. És tulajdonképpen igaz történet lenne, mert a nagyszüleiddel történt meg. Vagyis egy része lenne igaz sztori, mert egy másik része kitaláció. De ha a nagyszüleimről írom a szexjelenetet az perverz avgy ilyesmi? Nem őket képzelem amúgy oda (hisz nem is ismertem őket) amíg kiteljesedik a szerelmük, addig már teljesen el tudom vonatkoztatni azt, hogy a nagyszüleimről írok. Meg hát én is úgy születtem, na... :) Szerintetek?
2017. ápr. 28. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem marhára ráérsz.
2017. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a komoly írók foglalkoztak ilyen részlet kérdésekkel? Thomas Mann a Halál Velencében-ben írja, ha a közönség tudná milyen valós alapokon születtek nagy irodalmi művek... :)
2017. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem perverz. Természetesen valamennyire el kell idegenítened magadat a nagyszüleidtől, mert az ember a családtagjaival kapcsolatban nem ábrándozik testi dolgokról, de ez csak egy belénk nevelt tabu. Ha nem is ismerted őket, még könnyebb. Nyugdíjas korú vagyok, és állíthatom, hogy nincs különbség fiatalkori és idős testi szerelem között, legföljebb annyi, hogy tükörből már nem nézném... :D
2017. ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írd bele nyugodtan.

Ha nem mersz kilépni úgymond a komfortzónádból, a regény sem lesz jó, és a perverz, mit fogalom nem feltétlenül azt jelöli, hogy szerelmeskedés van. (Oké, hogy a köznyelvben már az is perverz, aki megnéz egy bugyit.)


21/L

2017. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem részletezném nagyon hogy éppen ki mit csinál, de azért írnék róla, hiszen romantikus, szenvedélyes sztori. Tehát szerintetek lépjek ki a komfort zónámból, és akkor tudok összerakni jó sztorit, amiben nincsenek gátlások..! Ezt megfogadom :) Nagyon köszönöm :)
2017. ápr. 28. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!