Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel töltsük ki tartalmasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltsük ki tartalmasan a napi 2 óránkat?

Figyelt kérdés

Férjemmel van egy lányunk, ő őt éves. Én 25, ő 36. Egyre inkább szívtuk egymás vérét míg együtt éltünk, én pörgősebb vagyok ő kevésbé. Most ő a ház egyik lakásában, mi a másikban, napi 2 órát vagyunk együtt délelőtt s így sokkal jobb. Illetve ő külön 1 órát délután a kislánnyal. 2 órát is próbáltunk, de a kishölgy kifeszített az idegeit. Enyémeket nem tudja :-)

Szerintetek mivel töltsük ezt az időt? Megint olyan volt, mint amikor megismerkedtünk, szóval nagyon jó. Eljártunk kettesben ebédelni (együtt élésünk alatt a főzés is vita forrás volt eléggé, engem fanítottak főzni, őt nem, ám ő lelkes amatőr, elkészít egy fél órás dolgot két óra alatt, konyha disznóól, és nem túl finom na), szexelünk ès az is fantasztikus. Előtte tiszta rutin szerű volt, kb nem is ott jártak a gondolataink. Ötletek még?


2017. márc. 17. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te igy beszélsz és gondolkodsz a férjed konyhai tevékenységéröl? Ez elég gáz, nem csoda, hogy itt tartotok.
2017. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!