Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te hozzámennél feleségül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hozzámennél feleségül egy 20 évvel idősebb férfihoz?

Figyelt kérdés
25/L
2017. febr. 26. 20:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha a párom 20 évvel lenne idősebb és szeretnék házasságot, akkor igen. 26L
2017. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

Kizárt.

20/L

2017. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
Az is hülye,aki hozzámegy egy 20 évvel idősebb férfihoz...Ez a korkülönbség szülő-gyerek kapcsolatban normális,de házasságban :( ..Mondjuk megértem ha kőgazdag a pasas,de,akkor se kell hozzámenni,pár hónap alatt megszeded magad és lapát. Határozottan NEM, SOHA NEM MENNÉK HOZZÁ EGY APÁMKORABELI FÉRFIHOZ.
2017. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem. 10, max 12 év még oké lenne, de több nem.

20N

2017. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

Van az a pénz. De amúgy nem valószínű.


25L

2017. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Szégyellnék mutatkozni egy ilyen öreggel, ráadásul mindenki szajhának nézne mellette. Ráadásul már egy 45-50 éves férfinak nem lehet szülni, akar a csoda pár év múlva özvegy lenni egy félárvával.


Lányok, vigyázzatok nagyon az ilyen pasasokkal, mert pont az ilyen huszonéves, idomítható, érzelmileg-lelkileg még kiforratlan nőkre vadásznak. A korban hozzájuk illő harmincas-negyvenes nőket nem tudják megvezetni, ezért fordulnak az egyre fiatalabb korosztály felé. Nem véletlenül féltik az apák a huszonéves lányaikat az ilyen tisztességtelen ragadozóktól, hiszen ők nagyon is jól értik, hogy mire kellene az ilyeneknek a fiatal kislányaik. Ne dőljetek be a nálatok 20 évvel idősebb pasasoknak, csak cselédlányt, ápolónőt és meleg, friss pncit látnak benneteket. Meg egy idomítható kiskutyát. Ne pazaroljátok el a fiatal, legszebb, legtermékenyebb éveiteket egy vénségre.

2017. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

Igen, hozzá.

22/n

2017. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Én nem, de vonzódni sem tudnék 20 évvel idősebb férfihoz, szóval valószínűleg az én helyzetem nem mérvadó számodra, hiszen te már valószínűleg kapcsolatban vagy az illetővel, ha a házasság kérdése felmerült.

A tágabb családomban van ilyen korkülönbséges házasság és jól működik már több mint egy évtizede, szóval ez nagyon-nagyon egyén- és helyzetfüggő.

2017. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem. Össze sem jöttem volna soha ilyen pasival. Nekem már 8-10 év is sok. Egyszerűen nem jönnek be. Az nyilván megint más amikor együtt öregszünk meg, de ha már eleve jóval idősebb a pasi, az nem az én világom.
2017. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
En igen. Sokszor megertobbek, toleránsan, kedvesek. Ertekelnek.
2017. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!