Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit jelent számodra a férjed/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számodra a férjed/feleséged?

Figyelt kérdés
Megtaláltad benne azt, amire vágytál?
2016. nov. 2. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Ő az életem :)

Nem tagadom, hogy rengeteget, nagyon sokat vitázunk az utóbbi időben, kb. fél évben, de az elmúlt 3 hónap azon is túltett. Sajnos elég komoly változások vannak az életünkben, haláleset, költözés, munkahely váltás, mindez kb. másfél hónapon belül, és ezt elég nehéz feldolgozni illetve meglépni úgy, hogy mindkét félnek jó legyen. Ebből elég sok a súrlódás.


Ennek ellenére minden nap ő jár a fejemben, miatta érdemes felkelnem, és ő az, aki miatt hajlandó vagyok ezeket a változásokat meglépni, elviselni és új életet kezdeni.


Rég nem vagyok már szerelmes, ezt ő is tudja, de mindennél többet jelent nekem, soha nem kellett más :) szeretem! :)

2016. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Mindent.

Az egyetlen ember:

- aki úgy szeret és fogad el, ahogy vagyok, és nem az, aki azért szeret, ami szerinte lehetnék

- akivel a legtöbb dologban passzolunk

- akit képes vagyok hosszú távon elviselni (és aki vlazsge engem képes hosszú távon elviselni)

- akire mindig lehet számítani

- akivel szemben nem érzem tehernek vagy megerőltetőnek azt, ha miatta kell tennem vmit, akiről szeretek gondoskodni (és ezt vissza is kapom)

2016. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 piriiiii ***** válasza:
31%
Egy nagy rejtélyt.
2016. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Piriii,

meg akarod őt fejteni?

2016. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 piriiiii ***** válasza:
Azt inkább, hogy hol van...
2016. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

-a másik felemet,

- akivel laakarom élni az életem,

-akivel várom minden este a találkozót,

-aki mindig megkerdei milyen napom volt és oda is figyel,

- aki tudja kezelni a hisztijeimet,

-akivel mindent meglehet beszélni.

10 éve együtt,masfél eve házasok.

2016. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
21%
A feleségem egy ostoba primitív összeférhetetlen bunkó parasztlány. Aki se nem dolgozik se otthon meg nem fog semmit. Csak addig volt rendes nő amíg be nem biztosította magát egy gyerekkel.
2016. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő az aki boldoggá teszi az életem. :)

- egy kincs, soha nem teher gondoskodni róla s vissza is kapom

- elég a szemébe néznem s boldoggá tesz, ahogy tudom csak rám tud nézni így senki másra

- Szeretem. Mertmindig érdekli mi van velem és mindig figyel is rám a tenyerén hordoz

- sose ítélkezik hanem meghalhat bárhol bármikor

- mindig gyengéd, őszinte és tisztel ahogy én is őt

- mert egy társ nem akar se kevesebb lenni se irányítani, elnyomni, bántani

- mert bármikor mondom éjjel neki, hogy szeretem akárhogy alszik a válasza az, hogy szeretlek

- mert mindig értékeli amikor főzök vagy segítek neki a munkájában

- mert sosem veszekszünk, s nála őszintébb embert nem ismerek

- a legjobb ember számomra mert képes volt szemrebbenés nélkül elfogadni a súlyommal

- mert ő a legjobb szerető aki minden pillanatban azt sugározza tökéletes vagyok

2016. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

"mert bármikor mondom éjjel neki, hogy szeretem akárhogy alszik a válasza az, hogy szeretlek"


Ez igen, így is van rendjén. Libabőr.:)

2016. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen megtaláltam. Ő a társam. Azt hiszem ez mindent elmond, kár túlragozni.
2016. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!