Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha hozzátok költözne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hozzátok költözne egy barát, mennyi lenne az az idő, amíg emgednétek, hogy veletek lakjon?

Figyelt kérdés

Három szobás a lakás (2 háló, egy nappali).


Nem férünk el egyszerűen, és házasként már nem akarom ezt a kollégiumi-albérlet feelinget, házasként csak a férjemmel akarok együtt élni, mással nem.

Ez már a 3. hónap, pedig arról volt csak szó, hogy átmenetileg lesz nálunk ez a barát :(



2016. okt. 11. 14:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én amikor legutóbb kiírtad ezt a kérdést, írtam neked privátot, mert hasonló helyzetbe kerültem, arra sem méltattál, hogy legalább egy sort odabiggyessz nekem.

Akkor most megírom, hogy tőlem elköltözött a barátnőm végre, mert minden lehetséges módon jeleztem felé, hogy nem tud már sokáig maradni és az utolsó pillanatban talált is albérletet magának.

Te meg balek vagy, ahogy írták már.

2016. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mit vergődsz? Ti tényleg ennyire életképtelenek vagytok, hogy nem tudtok kitenni egy nemkívánatos személyt?


Összecsomagoltok neki, és közlitek, hogy egy hét múlva az ajtó előtt várja a cucca. Zárcsere és probléma megoldva.

2016. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Utolsónak azért üzenném, hogy mi nem így viselkedünk a barátainkkal. Emberség is van a világon.

Tegnap beszéltem vele, mondtam neki, hogy novemberben még maradhat, hogy tudjon albit keresni, de decemberben már nem.

Elég jól fogadta szerintem. Remélem tényleg el is kezd keresi albérletet.

2016. okt. 13. 08:47
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Na véégre! Ezt megtehetted volna anélkül h kiírsz 3 ugyanolyan kérdést!
2016. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!