Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha hozzátok költözne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hozzátok költözne egy barát, mennyi lenne az az idő, amíg emgednétek, hogy veletek lakjon?

Figyelt kérdés

Három szobás a lakás (2 háló, egy nappali).


Nem férünk el egyszerűen, és házasként már nem akarom ezt a kollégiumi-albérlet feelinget, házasként csak a férjemmel akarok együtt élni, mással nem.

Ez már a 3. hónap, pedig arról volt csak szó, hogy átmenetileg lesz nálunk ez a barát :(



2016. okt. 11. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknam. Irta valamelyik valaszolo, hogy neki a baratja biztonsaga fontosabb,mint a privat elete. Ez abban az esetben nalam is igy van kozeli baratoknal/csaladtagoknal, ha sulyos gond merul fel, de itt inkabb azt latom, hogy a baratnak kenyelmes ez a helyzet es lusta lakast keresni. Na ez az amit nem turnek. Ha latnam, hogy tenyleg minden energiajat belefekteti a lakaskeresesbe, akkor akar felevig is maradhatna, mert egyes varosokban tenyleg nehez normalisat talalni. De ha azt latom, hogy terpeszkedik es nem csinal semmit, akkor ket het utan kivagom. Csinaltam mar, a ferjem baratja probalta ezt, ugyanezzel a cimszoval. Csak annyit lattunk, hogy egesz nap lustalkodik, lakast csak azt volt hajlando megnezni, amit mi kerestunk neki, egyebkent sorozatokat nezett egesz nap(a mi gepunket hasznalta amig dolgoztunk, ott volt a bongeszoben, egy darab lakast nem nezett meg). 2,5 het utan untuk meg, mire visszajott a vasarlasbol mar bedobozoltuk a cuccait es taxit hivtunk neki. Megsertodott, de milyen erdekes, ra 3 napra mar volt hol lennie. Szoval dobd ki a fenebe. Segiteni akarmikor segitek a barataimnak, barmikor szamithatnak ram, de nincs eloskodes, azt hala istennek a ferjem sem turi. Marpedig amit irsz, ez az, ne hagyd magad.
2016. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő az a csaj, aki közben újra összejött az exével, akitől hozzátok költözött? Miért nem rakod már ki a p*csába?
2016. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Balekok vagytok. Ennyi.
2016. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz az elmebeteg 3,14csa akiről mindennap van egy kérdés? :)
2016. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

hűű vazze az a néhány válasz ahol természetes, hogy ott lakik valaki az extra szobában és azt lehet tűrni...

Hát ti nem laktatok még külön, igaz? Egyszer költözzetek össze párotokkal saját lakásba és meglátjuk majd, hogy mennyire tűrtök meg egy idegen embert, hiába van saját szobája...

Én már páros lábbal dobtam volna ki. Vendégeket max 1 hétre, családot max 2 hétre, ha valaki nagyon rászorul azt egy hónapra max.

De őszintén inkább adnék neki egy albérletnyi pénzt ebben az esetben, csak maradjon meg az otthon nyugalma. Nagyon nem bírnám ki, hogy hazamegyek és mással "kell foglalkozni". Mert kell, enni, inni, szórakoztatni.

2016. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Több oldalnyi választ kaptál a korábbi kérdésedre. Nem tudom elhinni, hogy ennyire tehetetlenek vagytok a férjeddel.
2016. okt. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg jó hülyék vagyunk, én is tudom.

Akartunk vele beszélni hétvégén, de azóta, hogy pénteken ment az üvöltve sírásos gyűlöllek nagyjelenet, azóta se jött haza, csak ma reggel. Mi reggeltől estig dolgozunk. 5-6 között érünk haza, mondta reggel a csaj, hogy mikor leszek otthon, beszélngetni akar velünk. Biztos megint van vmi a pasival, és megint nekem kell összeszedni, meg elmondani neki, hogy gáz ez a kapcsolat. (eddig is ez volt heti 2-3x, hogy játszhattam a pszichológust, aztán folytatta ugyanazt, mint eddig is).

Mondtam neki, hogy 5-6 körül érek haza ma, mert angolom is lesz.

De mivel ő vmi jógára megy vagy hová, utána meg a pasihoz, vagy dolgozni, megint nem tudunk vele beszélni.

Azt mondta, akkor majd másnap reggel tudnánk-e beszélgetni? Mondjuk akkor nálunk pont rohanás van, nem a legjobb alkalom.


Azért annyira meg tisztelem, hogy normális körülmények között beszéljük ezt meg vele, ne kutyafuttában, a reggeli rohangálás közepette.


egyébként meg aki kötekedik, annak a válaszolónak:

1. bp-en élünk, itt van sok kiadó szoba

2. a szüleim 220 kb-re laknak, nem tudnak csak úgy átugrani, eddig hétvégére jöttek, itt aludtak.

3. nyilván nem fekszik be az ágyunkba, de szerintem egy férj és feleség éljen úgy, mint egy férj és feleség, és ne úgy, mint az egyetem alatt, hogy barátokkal együtt.

4. nem zavarna annyira a jelenléte, ha látnám a végét a dolognak, de most már lassan 3 hónap alatt semmi sem változott.

Befogadtuk, azzal, hogy segítünk neki, segítünk neki talpraállni, megnyugodni, új életet kezdeni.


A csaj továbbra is:

fut a pasija után, aki miatt heti 3x tuti van egy nagyjelenet, sírással, pánikrohammal, hisztivel, hogy őt senki se szereti, meg hogy teheti ezt vele a csávó...stb. próbálok pont a babatervezés miatt nyugodt életet élni, de így nem lehet.

Továbbra is füvezik (99 %, megéreztem a szagát múlt héten)

Továbbra is csak álmodozik, mindenről azt mondja, hogy ilyen-olyan terve van, de ezek közül semmiért nem tesz. A vizsgáját elhalasztja pl. Mondjuk ez nem az én problémám, de heti 2x kb hallom, hogy elhatározza, hogy ezt meg azt fogja csinálni, és már ebbe is fáradok bele lelkileg, hogy megmondjam neki, hogy ezekért tenni is kell.

2016. okt. 12. 09:05
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki, ez csak egy hang ember, az ilyet ki kell dobni a fészekből, hogy tanuljon meg repülni
2016. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell kiírni egy dologról több kérdést? Arra vársz, hogy valaki majd "megért" és lesz legalább egy hozzászóló, aki azt írja majd, hogy "szegény barátnő"?


Amúgy meg úgy látom, hogy minden komment felesleges, hiába akarnád őt kívül látni, úgysem fogod megkérni, hogy távozzon, mert nem mered megkérni, hogy keressen magának albérletet.


Meg is érdemled.

2016. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igazatok van, beszélek vele, amint tudok.
2016. okt. 12. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!