Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha hozzátok költözne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hozzátok költözne egy barát, mennyi lenne az az idő, amíg emgednétek, hogy veletek lakjon?

Figyelt kérdés

Három szobás a lakás (2 háló, egy nappali).


Nem férünk el egyszerűen, és házasként már nem akarom ezt a kollégiumi-albérlet feelinget, házasként csak a férjemmel akarok együtt élni, mással nem.

Ez már a 3. hónap, pedig arról volt csak szó, hogy átmenetileg lesz nálunk ez a barát :(



2016. okt. 11. 14:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap már bőven sok. Visszaél a vendégszeretetetekkel (de nehéz volt leírni xD). Ennyi idő alatt már régen eltudott volna költözni, ha akar.
2016. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Előre nem tisztáztátok, hogy meddig marad?
2016. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
MAX 1 hónap, de az nagyon nagyon max, inkább 1-2 hét amit megtűrök
2016. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

az volt mondva, amikor beköltözött, hogy átmenetileg.

Nos, ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy addig, amíg nem talál lakást. Nekem ez az átmenetileg...kb 1 hónap.


Ezalatt az idő alatt 1 db lakást nem ment el megnézni.

Szobatársat pedig egy csomó mindenki keres.

2016. okt. 11. 14:48
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Fél évig simán, főleg, ha amúgyis van egy kihasználatlan hálószobánk. Persze mindenkinek máshol vannak a határok, és más az értékrendünk is: nekem pl. fontosabb egy barát biztonsága, mint hogy "jaj, csak kettesben legyünk, mert..." nem is tudom, miért. x) A férjemmel szeretjük egymást, "megvár", nem szalad el sehova. :)
2016. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
4-esre reagálva: az természetes lenne, hogy próbáljon lakást keresni, én sem úgy gondoltam, hogy fél évig "terpeszkedik", és él, mint Marci Hevesen... :)
2016. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát nekem pedig a privát szféránk, az intimitás és az otthon melege számít. Éppen gyereket tervezünk, nem hiányzik, hogy folyton kerülgessünk valakit.

Ráadásul a szüleim sem tudnak jönni hozzánk, pedig eddig rendszeresen jöttek.

2016. okt. 11. 15:08
 8/24 anonim ***** válasza:
2%

Gyereket terveztek, oké. Amikor majd összejönne, akkor szólnék a barátomnak, hogy 9 (na jó, legyen 6-7, berendezés, festés, stb.) hónap múlva kell a "szobája". Gondolom nem megy át az ágyatokba éjszakára, hogy zavarjon a "gyártásban". Vagy a nemi életedet is zavarja a tudat, hogy ő esetleg a házban van? Mondom, mindenkinél más a határ, nyilván nálam "lazább"...

Azt viszont nem értem, hogy a szüleid miért nem tudnak átmenni hozzátok... utálják őt? Vagy zavaró a jelenléte? Hát akkor szólj neki, hogy addig legyen kedves a "szobájában" lenni. Ha az is zavar, akkor meg megkérheted, hogy egy délutánra lépjen le, keressen vmi programot magának... Na mindegy, lehetne ezt még fejtegetni, a lényeg, hogy szerintem baromi görcsös vagy, lazíts egy kicsit, ne stresszelj ennyit. ;) Ill. fontosnak tartom még megjegyezni, hogy az "otthon melege" rajtatok, a ti érzéseiteken múlik... ha zsigerből elutasítod a barátot és a segítségnyújtást, te magad teremted a rideg, stresszes légkört, ellenben ha tárt karokkal, barátként állsz meg a helyzetben, észre fogod venni, mennyire más lesz az egész, legfőképp te magad, az érzéseid, a hangulatod, stb. Nyilván nem azt mondom, hogy fogadd örökbe, és éljetek így boldogan, amíg meg nem haltok, csak azt, hogy - már csak saját magad miatt is - talán te is tudnál nyitottabb lenni, ha megpróbálod... :) (Nem szentírásként írom neked, amit írok, csak a saját, szubjektív véleményemként.) Ugyanakkor a pároddal legyél őszinte (nyilván az ő barátjáról van szó, aki neked nem barátod), szólj neki, hogy zavar, és beszéljen a barátjával/segítsen neki, hogy minél előbb véget érjen ez a számodra kellemetlen helyzet.

2016. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Sajnos a környéken albérletet találni szinte lehetetlen, és van akinek hónapokig sem sikerült, így eleve meg se engedném, hogy oda költözzön.

De ha ott lehet, akkor ki kell várni, amíg el tud költözni. Mégsem rakhatod az utcára.

2016. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kerdezo,ez mar a 3.kerdesed amit latok,eddig szo nelkul hagytam,most mar nem birom.


"Juci.Tobbszor megigerted h elkoltozol,raadasul ujra osszejottel a volt pasiddal,aki miatt anno hozzank koltoztel,ne haragudj,ez nekunk mar nem fer bele.Sajnalom ha ezzel vege a baratsagunknak,remelem nem.

Nov1.ig gondoltuk h kapsz hataridot,ez utan a cuccaidat atkuldom a jelenlegi-exedhez."


Ha gyava vagy ird ki egy papirra es hagyd a konyhaasztalon.

2016. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!