Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjemmel 12 éve vagyunk együtt,másfél éve házasok.A problémám a következő.Nagyon sokat hazudik nekem,mondhatni mindennapos dolog.Viszont folyamatosan ki is derül,hogy nem mondott igazat.Már nem igazán tudom ezt tolerálni neki.Az fáj a legjobban,hogy hülyének néz.Nem csak engem,hanem a családtagjaimat is.Nekik is hazudozik.Ez mellett féltékeny is csak azt nem tudom kire vagy mire?Ha már egy kicsit jobban kiöltözök akkor azt mondja biztos megyek valakihez.stb.Mindig megígéri,hogy nem hazudik többet.kibékülünk.Utána pár napig minden oké,akkor megint kiderül valami hazugság.Egyszerűen ott tartok,hogy már semmit nem hiszek el neki.Nem bízok meg benne abszolút.Szerintem egy 12 éves kapcsolatban,főleg ahol van 3 gyerek nem lenne szabad ennek előfordulni.Már ott tartok,hogy elválok.Véleményeteket várom!
2016. okt. 4. 18:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!De ő eljár dolgozni és jön a fizetése is.Bérpapírja is van ahová le van írva hány napot dolgozik.
2016. okt. 11. 18:52
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha nem változik a helyzet mindenféleképpen lépni fogok!
2016. okt. 11. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!