Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjemmel 12 éve vagyunk együtt,másfél éve házasok.A problémám a következő.Nagyon sokat hazudik nekem,mondhatni mindennapos dolog.Viszont folyamatosan ki is derül,hogy nem mondott igazat.Már nem igazán tudom ezt tolerálni neki.Az fáj a legjobban,hogy hülyének néz.Nem csak engem,hanem a családtagjaimat is.Nekik is hazudozik.Ez mellett féltékeny is csak azt nem tudom kire vagy mire?Ha már egy kicsit jobban kiöltözök akkor azt mondja biztos megyek valakihez.stb.Mindig megígéri,hogy nem hazudik többet.kibékülünk.Utána pár napig minden oké,akkor megint kiderül valami hazugság.Egyszerűen ott tartok,hogy már semmit nem hiszek el neki.Nem bízok meg benne abszolút.Szerintem egy 12 éves kapcsolatban,főleg ahol van 3 gyerek nem lenne szabad ennek előfordulni.Már ott tartok,hogy elválok.Véleményeteket várom!
2016. okt. 4. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ideje elválni.
2016. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudom már késő bánat de mi a francnak mentél hozzá? Szerintem is itt az ideje hogy kilépj ebből a kapcsolatból. Ne tedd tönkre az életed. Úgy gondolom, hogy elég esélyt adtál neki.
2016. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen témákban hazudik?
2016. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elég sokszor előfordul!Főleg a pénzügyi dolgokban,de más területen is szokott!Írok egy példát.A héten hétfőn hazajött a munkából és a kezembe nyomott 12000ft-ot.Kérdeztem tőle honnan van,azt mondta találkozott az anyjával a buszpályaudvaron és ő adta neki.Örültem,mert mostanában nem nagyon néz felénk sem.Másnap reggel írja a férjem,hogy megérkezett a fizetésem.Mondom ok.Elmentem a takarékba,hog levegyem a pénzt.Családival együtt X összeg érkezett.Mondja az ott dolgozó hölgy,hogy ennyit meg ennyit tudok levenni.Mondom az,hogy lehet mikor nem ennyi jött a számlámra.Kérdezem tőle történt e pénz levétel kártyával(ekkor már gyanús volt a dolog).kiderült férjem előző nap 19000ft-ot vett le.Abból 12000ft-ot ideadott nekem,hogy azt az anyja adta.7000ft-ról most sem tudom hova tette.És ez csak egy a több tucat hazugságaiból.Kérdem én,hogy miért kell eltitkolni,hogy jött a fizetésem.Levenni a számláról pénzt.Mi haszna származott ebből?Csak annyit mondott erre,hogy nem tudom.Hát már én sem tudom mit csináljak.
2016. okt. 5. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyjából minden hazugsága az anyagiak köré épül, akkor lehet van valami titka, gondolok itt szerencsejátékra, valakinek adja, tartozik valakinek stb... Te ezzel nagyon nem tudsz mit tenni, itt neki kellene azt felfognia, hogy nem korrekt dolog hazudozni a feleségének. De valószínűleg oka van erre és ezért csinálja.
2016. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha eddig is ilyen volt akkor mi a bànatért mentél hozzà?


Èn biztos nem viselném el a hazudozàst. Ha nem vàltoztat, akkor vagy tűröd és így éled le a hàtralévő életed, vagy vàlàs.


Nem tudom milyen anyagi helyzetben vagytok, de ha màsik nőre költ titokban, szerencsejàtékozik, vagy tartozik valakinek az bizony megterhelheti az anyagiakat, tehàt ràd is tartozik.

2016. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a pénzügyi dolgokvan hazudik.Biztos,hogy nem csajozik és nem is szerencsejátékozik.Elmegy dolgozni és utána jön haza.Mivel busszal jár elléggé nyomon tudom köcetni,hogy merre jár.Ha nem dolgozik itthon van velünk.Nem jár sehová.nincsenek nagyon haverjai sem.Itt nem a pénzen van a hangsúly hanem a hazudozáson.Már nehezen bírom elviselni az egészet.Hiába mondom váljunk el vagy egy kicsit legünk külön,gondolkozzon el mit akar,de azt mondja nem megy sehová.Beteges hazudozó.Van is egy ilyen szindróma,de nem hajlandó pszihológushoz menni.Klinikai eset.
2016. okt. 6. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor hol van az a pénz? Valamit mégis csak csinál vele. Én ezt már biztos nem tűrném el.
2016. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám volt a férjemmel, sajnos nálunk kiderült, hogy belekeveredett egy adóságspirálba, azt elején nem szólt, mert azt gondolta, meg tudja oldani a dolgot, utána meg már sodródott az árral.

Konfliktuskerülő természete van, és félt, hogy elveszít.

Ezek miatt hazudozott. Nálunk egy idő után lelepleződött, összedőlt a kártyavár, de még a kapcsoaltunk mindig nem a régi. Jártunk párterápiára, szeretjük egymást, de még nem tudok rá úgy nézni, mint előtte, ehhez még sokat le kell tennie az asztalra.


Javaslom, hogy nyomozd ki, hogy mi a helyzet, nálunk is úgy derült ki minden, hogy már éreztem, vmi nem stimmel, és egyre csak bukkantak elő a dolgok.


Én megbocsátottam a férjemnek egyébként, mert látom, hogy nagyon megbánta, amit tett, de a következő esetnél már képtelen lennék rá. Egy esélyt azonban mindenki kaphat. Viszont ha csak úgy hazudozik, akkor menjen orvoshoz. Ha nem megy, akkor ne is reménykedj abban, hogy meg fog változni.


Viszont, mivel pénz vana háttérben, feltételezem, hogy van vmi oka, hogy hazudik. Családját segíti esetleg titokban?

2016. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy kedves, közeli ismerősöm felesége hónapokig hitte azt, hogy a férje reggel elmegy dolgozni, munka után meg megy haza.

Ehelyett: a férj reggel elment, mintha munkába menne, hazajött, mintha munkából jönne, a kettő között pedig a jó isten tudja mit csinált. Busszal, és vonattal járt dolgozni ő is. Nem merte bevallani, hogy tulajdonképpen kirúgták az állásából, és inkább eljátszotta ezt a színházat. Azzal bukott le, hogy már a 3. hónapban nem jött fizetés a számlájára, és a feleség betelefonált a munkahelyére.

2016. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!