Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen férfi az ilyen, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az ilyen, nem egy hím aranyásó?

Figyelt kérdés

Van egy harmincas éveiben járó nő akinek saját vállakozása van. A szülei nagyon gazdag kereskedők. A vidéki városban ahol élnek sokan ismerik őket és a kedvező anyagi helyzetűket. Bár a nő soha nem verte nagy dobra hogy gazdag ( nincs autója, nem jár jó helyre nyaralni, nincsenek drága ruhái). Kb. egy éve egy korabeli férfi facebookon elkezdett ismerkedni vele és annyira kitartóan "udvarolt" neki hogy a nő hónapok után beadta a derekát. Két hónap után a férfi elvitte egy hosszúhétvégére Milánóba ( kb. májusban).

Május óta a férfi odaköltözött a nő újépitésű lakásába, onnan jár be dolgozni 40 km-re, reggel 8 megy és este 10 van otthon.

Most szombaton lesz az esküvőjük. A nő 4 hónapos terhes, szóval a milánoi úton teherbe ejtette a férfi egy két hónapos kapcsolatban. Az esküvő költségét a nő és annak szülei fizetik.

A legviccesebb számomra: van a férfinek egy 10 éves Mercedes cabrioja és a nő kérte hogy adja oda az esküvőre, hogy a feldíszitett esküvői kocsi legyen. A férfi nem adja arra hivatkozva hogy neki nem lesz mivel az esküvőre mennie.

A férfinek van egy rokona aki az egyik helyi bankba igazgató, szerintem ő adta a tippet arra hogy ez a nő nagyon gazdag és jól járna vele.

Egy biztosítónál dolgozik, biztosításokkal foglalkozik. Az autón kivűl nincs semmie.

Én régi ismerőse vagyok a nőnek, a barái társaságomhoz tartozik az exe aki még a mai napig is visszasírja ( kb. 4-5 év után). Egy nagyon okos, tehetős vállalkozó az ex, ő volt az aki a nő saját vállalkozását a nulláról felhúzta ( anyagi részt a nő adta).

Ma összefutottunk az utcán és nem köszönt nekem sőt látszodott hogy szégyenli magát és gyorsan elfordította a fejét és sietősre fogta.


2016. aug. 31. 21:59
 1/9 mikeXxX ***** válasza:
80%
Ez egy szép történet volt és ha jól sejtem azt akarod kihozni belőle hogy ez a pasi mekkora szemétláda ! Vagy nem ? Csak egy dolgot fűznék hozzá felnőtt emberek és az Ő életük és nem a TIÉD ! Tény és és való én sem nézném jó szemmel elmondanám a véleményem és ennyi a barátom élete lenne aki felnőtt ember mérlegel majd aztán mi lesz később az meg kiderül egyszer !
2016. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
nyughass csicska
2016. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyára ilyen férfiak is, akiknek jólesik beleülni a kényelembe és ott lébecolni, de minden ilyen férfira jut 1000 hasonló nő.
2016. szept. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha, aranyásó... aki Milánóba vitte a hölgyet és - a 40 km-es utazást nem beleszámítva - kb napi 10-12 órát dolgozik...


Savanyú a szőlő?

2016. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most akkor pontosan miért is aranyásó a pasi? Dolgozik, gondolom eltartja magát.


Fordított helyzetben persze a felvetés is sértő lenne, hogy a nő aranyásó, hiszen "a szerelem a lényeg". Most kivételesen a nőnek van több pénze, tehát a férfi automatikusan csak a pénzre hajt. Egyenjogúság, mi?

2016. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit ebből leírtál, én nem látom, hogy ez a férfi miért lenne aranyásó. Azért, mert nem adta oda a kocsit az esküvőre, mert másképp mehetett volna távolsági busszal, kb.? Gondolom, külön mentek a babonák miatt, neki meg kellett a kocsi. Plusz odaköltözött... basszuskulcs, én párom is az én lakásomba költözött oda, azért, mert így volt kényelmesebb mindkettőnknek. Attól még nem haszonleső.

Ezen kívül azt látom, hogy védekezés nélkül dugtak, ami a nő felelőssége inkább. Meg azt, hogy te sajnálod az exet (sztem vagy szerelmes vagy az exbe, vagy a legjobb barátod, és elfogult vagy), és ezért köpködsz a nőre meg az új párjára, és keresed a kákán a csomót is. Meg gyártod a teóriáidat is hozzá... undorító.


Amúgy meg aranyásó akkor lenne, ha nem dolgozna, vagy ha igen, akkor minimálbérért. A biztosítási alkuszok ezért nem az übercsóró kategória.

2016. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy az ex. Ez nem kérdés, hanem kijelentés. Így járt az ex, na bumm. Határozottabnak kellett volna lennie.
2016. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a pasi aki négy öt évig sír az exe után, nem normális.

Én egy eléggé nagy szerelmemet vesztettem el, mert voltak át nem hidalható különbségeink, majd közben távkapcsolattá is vált.

Fájt a szakítás, hetekig fetrengtem az önsajnálatban.

Fél év után szoszo jobban voltam, előre tudtam nézni.

Mind tudjuk, hogy te vagy az ex. Ne turkálj meg kombinálj az exbarátnőd életében, lépj tovább.

2016. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem mi a baj az ifjú párral?

Nem egyformák az anyagi lehetőségeik, hát na és?


Pár dolgot nem értek:


"és a nő kérte hogy adja oda az esküvőre, hogy a feldíszitett esküvői kocsi legyen. A férfi nem adja arra hivatkozva hogy neki nem lesz mivel az esküvőre mennie. " - nem együtt lesznek az esküvőn???


És ki nem köszönt kinek? - és annak mi a jelentősége?

2016. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!