Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert mondják azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondják azt az emberek, hogy 30felett a "selejt" maradt meg?

Figyelt kérdés

Merthogy a normális nők/férfiak akkorra már elköteleződtek. Vagy , ők már addigra foglaltak.



szerintetek? Vélemények? Tapasztalatok?

(Most itt az elváltak nemérdekelnek annyira,inkább azok akik csak szimplán egyedül vannak)


2016. aug. 27. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát sajnos van benne valami.
2016. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Nos ha a 30 feletti szingli ismeroseimre gondolok... van benne valami. De nem selejtnek mondanam viszont teny hogy mindegyikuknek sulyos alkalmazkodasi problemaik vannak es extrem modon onzoek. Baratkent szeretem oket de en sem elnek veluk parkapcsolatban. Ket hasonloan onzo ember egy kapcsolatban pedig...
2016. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
A 30 feletti egyedülálló (vagy olyan, aki nem kötelezte el magát), szerintem épp hogy tud valamit, ezért ők számomra nemhogy "selejtek", hanem inkább példaképek.
2016. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bevallom, egy időben én is így gondoltam, még ha nem is ilyen durván megfogalmazva, hogy "selejt"..

Egészen addig, amíg nem ismertem meg a mostani barátomat. Illetve egy baráti társaságban más 30 fölötti egyedülállókat. Nem azt mondom, hogy senki nem tehet róla, hogy aki 30 fölött egyedülálló, de sokan közülük lehetne már házas, csak nem úgy alakult az élete: pl. évekig tartó, komoly kapcsolatban volt, de a másik egyszer csak lelépett, és nem tudta még most sem normálisan feldolgozni.. Kár ítélkezni ilyen miatt.

2016. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez egy komolytalan kerdes.

Miert lenne "selejt" valaki csak mert a kora alapjan egy masik biralja ot? Ki is biral kit es milyen alapon?

2016. aug. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Határozottan vannak kivételek, de a többségnél simán lehet ez a helyzet. Azért gondolj bele.

Annak valami durva oka van, ha az adott emmer ismerkedik netto 10 éve, (kamaszkort annyira ne számítsuk bele) , keresgél tehát tesz érte, de vagy befuccsol az összes kapcsolata, vagy ki sem alakul semmi normális. Leginkább az az ok, hogy valami gebasz van vele.


Mert ha ennyire nem jön össze valakinek, akkor nem mindenki mással van probléma.


Aki saját döntése alapján szingli szeretne lenni, az nem tartozik ide.

2016. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na, és ha valaki nem ismerkedett évekig, mert más megoldandói voltak, amik mellett párkapcsolatot már nem tudott volna fenntartani, de fiatalabb korban volt kapcsolata, viszont saját döntése volt, hogy másra koncentrál egy ideig? És ha valaki házas is volt már, de elvált, és 30 éves korára maradt egyedül? És ha mondjuk valakinek fiatalon halt meg a párja, akivel közös jövőt terveztek, de ez nem valósulhatott meg?

Ne tessék ítélkezni!!! De tudjátok mit, ha csak az ilyen idióták szemében vagyok selejt, akik nem látnak tovább az orruknál, és nem is akarnak szelektálni, akkor büszkén vállalom ezt a címet, mert az ilyen ítélkezők még nálam is selejtesebbek...

2016. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17


Tanulj meg olvasni. Én pl azt írtam vannak kivételek.

2016. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a többség selejtes, csak az emberek nem kötik mindenki orrára, miért alakult így az életük...
2016. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!