Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megrendelője nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megrendelője nekem jelezte, hogy a férjem csúszik a határidővel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Messengeren írt rám egy hölgy pár napja ismeretlenül, írtam neki, hogy megértem a felháborodását és köszönöm a türelmét, beszéltem a férjemmel, hogy igyekezzen a megrendelőkkel korrekt lenni, tájékoztassa őket ha csúszik a munka.

A férjem persze nem tartotta be a határidőt és a hölgy ismét rámírt.

Egy felnőtt emberért én felelek?

Nem vagyok a férjem cégének alkalmazottja, saját munkahelyem van, ahol ponzosan és precízen végzem a dolgomat.

Mit tehetek azon kívűl, hogy a férjemmel újfent beszéltem?

Kényelmetlen nekem, hogy olyan dologért kérnek számon amit nem én vállaltam el...


2016. júl. 8. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a férjeddel beszéld meg szerintem.
2016. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt leírhatod ezt a hölgynek is.
2016. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ird meg a hölgynek, hogy nem te vagy a tulajdonos, ne téged zaklasson, ha kérdése van, annak tegye fel, akivel a szerződést megkötötte, mert nem értesz az adott témához.
2016. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre is a férjemhez irányítottam volna, mivel semmi közöm az egészhez. A munkájáért ő a felelős, nem én.
2016. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És tényleg olyan tutyi-mutyi a férjed, hogy az ő hibája miatt téged zaklasson az ő megrendelője? Grat!
2016. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Túl sok energiát fordítasz erre. Nyilvánvaló, hogy nem a te dolgod.


Én a következőképp csináltam volna:


Első alkalommal: udvariasan megírom a hölgynek, hogy nem a jó embert kereste, és egyben továbbítottam volna a levelet a férjnek.


Második alkalommal: csak a férjnek továbbítanám a levelet és megkérném, hogy beszélje meg a nővel, hogy ne nekem írogasson.


További alkalmak: vagy automazikusan átirányítanám a nő leveleit, vagy automatikusan törölném. Semmi közöm hozzá, ha a férj nem bírja megbeszélni vele, magára vessen.

2016. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ezem idegeskedned, mivel semmi közöd hozzá.

A férjed felnőtt ember, ha képtelen tartania magát, akkor mondja meg az ügyfeleknek.


Én megírnám, mi a helyzet, és a továbbiakban nem reagálnék a levelekre.

2016. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott hibáztál, amikor a hölgy először rádírt. Már akkor meg kellett volna kérned, hogy a férjed munkaügyeit ne rajtad keresztül intézze. Így csak adtad alá a lovat hogy legközelebb is téged keressen (mert gondolom a férjedet nem tudja elérni). A mostani levélre írd vissza udvariasan, hogy neked ehhez semmi közös és ha gondja van a férjeddel beszélje meg.
2016. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy a férjed már elég nagy sz_rban lehet, ha rajtad sürgetik az ő vállalását.


A munkájához nincs közöd, de az emberhez mégis csak, szóval csak megkérnék, hogy vázolja, hogy mekkora a baj, és hogy fogja elhárítani?

Gyereketek van?

A cégének mi a formája,anyagilag mekkora a felelőssége?

2016. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!