Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van-e esély arra, hogy anyuci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esély arra, hogy anyuci pici fia egyszer felnő?

Figyelt kérdés

Válságban van a házasságunk.A férjem minden megoldást tőlem vár.Ellenben mindent megbeszél,kibeszél az anyjának.A saját életéről dönt,anyósom adja alá a lovat. Pl.most tanfolyamra megy,most munkahelyet vált,most bulizni megy.Velem ezeket tényként közli.Ami a közös életünket illeti,oldjam meg.

Elküldtem,mert belefáradtam,nem akarok 40 éves gyereket nevelni.Van egy kisfiunk.


2016. júl. 4. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nincs.
2016. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg, ha anyuci már nem lesz.
2016. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Reemek, ez egy fejbujtás volt gyilkosságra.
2016. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
3-as miért is? Vagy Szerinted örökké él majd az anyja?Halhatatlan?
2016. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az sose. Ha meg anyuci elpatkol akkor hajjajjj.. A kisfiut majd vigasztalhatod eleted vegeig
2016. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ettől fėltem, hogy remėnytelen :(
2016. júl. 4. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 évig nem volt igénye felnőni, akkor nem kell várni a csodát. Én a 31 éves bébit hagytam el 5 év házasság után. Nem, nem érdemes várni a csodát.
2016. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer komolyan beszelgess el a ferjeddel es mondd el h te h erzel! O amugy mit gondol magarol?
2016. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagy azt mondja, hūlyesėgeket beszėlek, vagy normålis pillanataiban azt mondja, hogy nincs tisztåban magåval, nem tudja, mit akar az ėlettől.
2016. júl. 4. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Párterápia? Ha még mindketten meg akarjátok menteni a házasságot. Amennyiben nem válik be, utána is lehet még válni.
2016. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!