Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ugy erzem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ugy erzem csak egy lakotarssal elek egyutt?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire altalanos dolog, hogy egy parkapcsolatban csak "eleldegelnek" az emberek egymas mellett? Nem tudom, hogy egyedul lenne jobb, vagy igy a megszokott kis eletunkkel. Igazabol nincsennek vitain, nem veszekszunk, altalaban egyetertunk mindenben, de nagyon egyhangu es unalmas a kapcsolatunk. Valtoztatni sajnos nem lehet, mert paromnak van egy alap termeszete ami nem fog valtozni. O egesz heten dolgozik, ha itthon is van nem beszelgetunk, soha nem megyunk sehova, mert nem igenyli. Barmi program van csak en megyek a gyerekekkel. Soha semmit nem csinalunk kozosen, o inkabb itthon van, megfoz, megcsinal barmit csak ne kelljen kimozdulni sehova. Egyetlen dolog ami lazba hozza az a horgaszat. Sokszor ha itthon lehetne, inkabb elmegy 1-2 napra horgaszni, de eszebe se jut hogy velunk tervezzen valamit. Szoval ugy elvagyunk egymas mellett, de nem tortenik semmi.
2016. máj. 4. 23:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
1x vitt el minket, de akkor is egy olyan helyre ahol meg viz se volt, nem vagyok kenyes, de egy 1 eves gyerekkel eleg nehez volt megoldani a tisztalkodast, raadasul olyan meredek volt a vizpart, hogy a kozelebe se tudtunk lemenni a partnak. Szoval ez is csak arrol szolt, hogy o horgasszon, egesz nap nem is lattuk szinte. Igen, mar amugy beletorodtem, megszokram, hogy o ilyen. Mar igazabol nem is bosszant annyira, csak eleg unalmas igy az eletunk. En ha lehet megyek mindenfele, probalom kimozditani magunkat, sok baratom van, szoval nem arrol van szo hogy unatkoznek, csak a kozos eletunk=0-val. Mondani mar nem akarom neki, mert ideig-oraig olyankor probal a kedvembe jarni, de latom hogy nehezere esik. Pl. mondom neki, hogy menjunk ki majalisra, kijon de latom rajta, hogy unja. Vagy mondom, hogy menjunk el fagyizni akkor zsortolodik egy sort, hogy minek, meg hogy faradt es nincs kedve, stb. Szoval mar beleuntam az erolkodesbe, ha nincs kedve inkabb ne jojjon.
2016. máj. 5. 10:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Van kedve. Csak noszogatni kell.

Annyira magába fordult már, hogy nem tud mit kezdeni magával sem. Ebből kell kimozdítanod. Lepd meg, éreztesd vele, hogy fontos neked, és szükséged van rá. És kerüld, a "Menjünk", "vegyünk", kezdetű mondatokat.

2016. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16%

Én inkább azt látom, hogy neked nem jut eszedbe vele tervezni. Ha tudod, hogy a nagy szendélye a horgászat, akkor miért nem lehet elmenni vele horgászni?


Szerintem szerencsétlen férfi már megszokta, hogy veled csak azt lehet csinálni, amit te akarsz, ezért inkább nélküled csinálja amit csak lehet.

2016. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyszülők a közeletekben élnek? Rájuk bízhatnád hetente néhány órára a gyerekeket, s csináljatok kettesben programot.Találjatok újra egymásra!
2016. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!