Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom, vajon mi lesz ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, vajon mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Egy ideje sok vita van itthon a férjemmel.12.éve vagyunk együtt,van egy kisfiunk is.Ma a vita hevében összepakolta a cuccát(szégyellem dd felindult állapotomban még segítettem is),rámolvasott durván.Nem akartam tovább feszkózni,inkább lementem a kicsivel sétálni.Mire hazaértünk,eltűnt.

Nem tudom,hogy most mi legyen,keressem,várjak,vajon visszajön...


2016. ápr. 3. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne, hogy mi volt a vita
2016. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, ennyiből nem tudunk mit mondani. Min vesztetek össze, mit mondott, mi a terve amikor összepakolt, egyébként milyen vérmérsékletű ember? Volt-e már hasonló korábban, amikor esetleg fenyegetőzött ezzel?

Hova tud menni, hova mehetett, esetleg mondta-e?

Mi az a probléma, amit nem tudtok megoldani, és ami miatt sok vita van?

Tudsz-e/Tudtál-e vele beszélni azóta pl. telefonon?

2016. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. többször elhangzott már szóban szüleim részéről, hogy válnak, de egyikük sem gondolja komolyan. Több mint 30 éve házasok, néha van hangoskodás, ajtócsapkodás, tányértörés, volt, hogy apám elment egy kisebb időre otthonról (pár óra), amíg "kiszellőzött" a feje, aztán higgadtan meg tudták beszélni a dolgokat.

Kérdés, hogy nálatok hogy működik ez.

2016. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!