Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a jó házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó házasság?

Figyelt kérdés
Mire van szüksége a férfinak a hozz hogy tökéletesen meg feleljen neki a nő mert én mindig mindent megpróbálok mégis soha nem kapok semmi csak a rosszat érdekes ha megcsináljuk azt nem veszitek észre de ha egyszer valami nem lenne megcsinálva azt észre vennétek am meg mért tudtok állandóan csak a hibát keresni?
2016. jan. 30. 12:49
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Neked rossz a kapcsolatod! Én sosem törekedtem arra, hogy tökéletesen megfeleljek a páromnak, mert tudtam, hogy így szeret és elfogad! Ha valamit megcsinálok nem szól, de észreveszi. Ha valamit szeretnék, hogy megtegyen szólók neki. Ha valamiért mégis kritizál, pl a teregetési módszeremmel nincs kibékülve, akkor megmondom neki, hogy ok, ha szerinted ez rossz, akkor megnyerted magadnak a teregetést! Csinálja az aki ebben jobb! Így a beszólogatásnak könnyen elejét vettük!

De az legjobb ha megbeszéljük a dolgokat. Ki mit csinál és mi az elvárás. Ha valamit jobban tud a másik akkor csinálja ő. Ennyi.


Szóval szerintem a kapcsolatodban valami nem stimmt. Vagy nem tudod kezelni a párod, vagy nem tudtok kommunikálni egymással. Esetleg itt már nincs szó szeretetről és tiszteletről?

2016. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts kérlek. Nem minden férfi egyforma, ahogy a nők sem egyformák.

Nem vagyok házas, de párkapcsolatban élek. 26/F

2016. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Egyszerű az alapszabály:A jó házasság az olyan, ahol a felek BOLDOGAN élnek egymás mellett...Viszont a boldogság "receptje" mindenkinél más és más...Elég ha csak említek egy-két szélsőséges példát: Van olyan nő, aki attol boldog egy házasságban, ha a férje sokat keres, van olyan nő, aki attol boldog ha a férje képes napjában ötször még az agyát is szétkefélni, van olyan nő, aki attol boldog, ha sok gyereket nevelhet a férjével közösen, és van, aki attol boldog, ha állandóan világkörüli utakra utaznak a férjével...Szóval egyetemes recept nincs, mindenkinek SAJÁT MAGÁNAK KELL letisztáznia azt, hogy ÖT MI TESZI BOLDOGGÁ...És EZEN ELVEK mentén jó megszervezni mindenkinek a saját életét...
2016. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
A jo hazassag titka, az, h nem hazasodsz.
2016. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!