Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Te feleséged szokott együttl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Te feleséged szokott együttlétekkor szexi cuccokat felvenni? (szexi hálóing, body, harisnya, stb. ) Ha nem elvárnád, vagy nem hiányzik ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én most fogok venni akövetkezö honapba szülinapi alkalombol
2016. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan feleség még nem vagyok, de már 4 és fél éve vagyunk kapcsolatban a barátommal. Nekem csillió szexi fehérneműm van, nagyon szeretem őket, és a barátom is.. :D voltam már angyal, ördög, mikuláslány, örömlány, stewardess, diáklány... :D és a barátom nagyon is igényli. Szerintem házasság után se fog ez megszakadni, ez amolyan "extra ajándék" dolog nálunk :)
2016. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
még én sem vagyok feleség, de lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal, és néha bizony előkerül egy-két szexibb darab, sőt néha még együtt is vesszük meg. Szereti, ha szexin vagyok felöltözve, igaz nem sokáig van rajtam, de az már mindegy. :)
2016. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon régóta férj vagyok, de az én feleségem, még nálam is gyorsabban dobja le a ruhát. Viszont még az ágyon kívül sem öltözik nőnek.
2016. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!