Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

A férjem külföldi állampolgár,7 éve él itt.

Mivel már bőven 3 éve házasok vagyunk,ezért megkísérelheti letenni az állampolgársági vizsgát.

Készülget is rá,többek között velem is tanult,de azt mondja,hogy a kislányunk miatt,aki nincs egészen még 3 éves,nem tud normálisan tanulni,mert nem hagy minket. Most februártól fog menni óvodába. Második babánkat várjuk jelenleg.

A férjemnek van egy haverja,aki szervált neki egy "tanárt". Direkt rákérdeztem,hogy ki az,mert hallottam,ahogy beszéltek erről telefonon. Azt válaszolta nekem,hogy egy nagyon jó haverja az ő barátjának,teljesen úgy állította be,mintha férfi nemű lenne az illető.

Többek között mondta a férjem a haverjának még a telefonba,hogy de itt nálunk nem jó,hanem inkább legyen a haver lakásán 1 órára,mert itt van a kislány és hogy nyugodtan tudjanak tanulni. A haver egyedül él albérletben. Mondta neki,hogy oké,bejelöli facebook-on a tanár és beszéljék meg a részleteket.

Oké,csak hogy én figyelemmel kísértem a procedúrát és a személy nem egy férfi,hanem egy fiatal,csinos lány. 18 éves.

A férjem a szemembe hazudott és egyáltalán nem tudom elfogadni,hogy ő egy csinos lányhoz járjon órákra,holott ha elkezdi a kislányunk az ovit,mi is tudunk több időt szakítani erre itthon anélkül,hogy ő zavarna.

Ma beszéltek meg találkozót a haverja lakásán 7 órára.

Ti mit tennétek?? :(



2015. dec. 30. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl rakerdeznek?
2015. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana kérdezni :D
2015. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

100%,hogy az a lány aki bejelölte a tanárjelöltje. Ugyanis tudom nem szép dolog,de belenéztem az üzeneteibe.

Persze mindenképpen rákérdezek és megpróbálom megbeszélni vele,még mielőtt elmenne hozzá,de őt ismervén bevallja,hogy igen,egy lány amúgy,de hiába fogom kérni,hogy ne menjen el,ő akkor is mindig azt csinálja kizárólagosan,amit ő akar.

Tanácsokat várok,hogy ki mit mondana,lépne,főleg az esetben,ha a könyörgésem után is találkozik a lánnyal.

2015. dec. 30. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Az indokai érthetőek, és egy kívállóval sokkal jobban fog tudni tanulni is (nyelvtanárként dolgoztam, családtaggal nyelvet tanulni hosszabb távon nem nagyon megy, és nem is olyan hatékony).


Viszont mindenképpen rákérdeznék először, hogy meséljen, ki ez a haver pontosan, és megnézném, hogy ködösít-e. Aztán konkrétabban is rákérdeznék, hogy mit lehet tudni róla, mennyi ideje tanít, ilyesmik, és figyelném, hogy hogyan reagál.


Egyébként ha meg akar csalni, az már régen rossz, nem jó, ha nem tudsz benne bízni, ha pedig te akarod megakadályozni, annak nem sok értelmét látom, emrt neki nem kellene ezt akarnia... Ha a konkrét kérdéseidre viszont egyenesen válaszol, és téged ennek ellenére továbbra is zavar, hogy egy fiatal, csinos lánnyal tanulna, akkor kérd meg, hogy keressen másik tanárt, esetleg ajánld fel, hogy segítesz neki tanárt keresni. (Vagy még jobb, ha már eleve van pár tanárjelölted, akit rögtön tudsz neki ajánlani is).

2015. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Sok mindent nem tehetsz... várandósan meg főleg, még csak idegeskedni se kellene.

Az, hogy a szemedbe hazudik: totálkár a házasságot illetően.

ehhez képest meg mindegy, hogy hány éves a kisasszony.

Válás esetén mik a kilátásaid?

Valahogy tán gondolni kéne rá.

2015. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!