Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek, ha meglatnatok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha meglatnatok ezt?

Figyelt kérdés
Meglwttam,ahogyan a ferjem egy regi csoportars(no) v szelgetett viberen rolunk es a kisfiunkrol.Es igy velekedett,amikkr gratulalt:Hat igy alakult,megoldjuk!!!
2015. nov. 25. 15:34
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Jaj...Atalakitja a telefonom a mondandomat.Szoval a csoportarsnoje gratulalt a kisfiunkhoz es mondta,ha szeretjuk egymast akkor ez a legjobb dolog,amire igy valaszolt:Igen,hat igy alakult.Megoldjuk!
2015. nov. 25. 15:39
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy: Ezt mégis, hogy érted drága?
2015. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%

"Véletlen" láttad meg, vagy direkt kutakodtál?

Valahogy hozd föl neki a témát, én nem bírnám ki hogy ne kérdezzek rá. Ezek szerint nem tervezett gyerek? Nem örült neki ?

2015. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem direkt kutakodtam...Mindig kint van egymas elott a telefonunk,tegnap atkdtem valamjt neki es vissza akartam nezni,elottem volt a beszelgetes es meglattam.Nagyon rosszul esett,nem tudom hogyan hozzam fol,de bant.Nem tervezett gyerek(azt gittuk nem ks lehet gyerekunk,ezert nem vedekeztunk) de en nagyon orultem,azt hittem o is es azt is h szeret.Es ennyi volt a valasza,h megoldjuk!
2015. nov. 25. 15:46
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd neki, hogy szeretnél beszélni vele. Így mondd el, ahogy volt. H te fontosnak érzed, hogy megbeszéljétek, mert neked szarul esik.
2015. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Jó nagy kö***g lehet a pàrod...
2015. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

mi az hogy "azt hittük nem is lehet". orvos mondta vagy csak mindig megszakítással védekeztetek és nem jött össze és gondoltátok? ha orvos mondta, akkor is meg kell beszélni, hogy és ha mégis csoda történik mi legyen?! megbeszéltétek?

ha meg a párod nem akart, akkor húzott volna gumit.

nálatok a kommunikáció egy rakás .. nulla.

egyértelmű, hogy nem akart gyereket, szenved, megrekedt és valszeg le fog lépni vagy min. megcsal.

2015. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, honnan veszed, hogy a nő a hibás, és a férfi a szenvedő alany??
2015. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

csak meg mertem kérdezni, hogy meg lett e beszélve hogy ha mégis besikerül a gyerek akkor mi van.

írtam hogy ha pasi nem akart gyereket, akkor ott a gumi.


amúgy ha nem lett megbeszélve akkor mind a kettő hibás nyakig!

2015. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Orvos mondta!!!Es megbeszeltuk!!!Pont,ezwrt esett rosszul amit lattam,ha elolvasod kiveszed a sorok kozul.Egyatalan nem gondolom h nincs koztunk komunikacio,nem tudom miboLll jott ez igy le.Mivel en azt hittem orul es boldog...Lehet m m volt semmi a mogotte amit irt a csajnak.Lehet egyszeruen nem volt kedve beszelni rola,neki.
2015. nov. 25. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!