Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak olyan házasok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan házasok, akik szülőkhöz költöztek? Hogyan és mennyi ideig bírtátok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben. Ez sosem jó ötlet, nagyon ritkán vezet jóra, kerülendő.
2015. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld! És 1-2 évig se érdemes, mert addigis tudnánk spórolni??
2015. nov. 16. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Külföldre költöztünk, ők mar itt élnek lassan 10 éve. 6 hónapja vagyunk náluk, jól megvagyunk. Nem mondom, időnként vannak kisebb viták a párom és a szülei között, de abszolút nem veszés, rosszabbra számítottam. Jövőre szeretnénk elköltözni (családalapítás, stb.) Addig is félrerakunk, gyűjtögetünk.
2015. nov. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ti ismeritek a szülőket, ezt te jobban meg tudod ítélni. Ami nagyon fontos, az a határok kijelölése már a legelején. Kedvesen, empatikusan, de határozottan meg kell szabnotok, hogy mennyire engeditek őket beleszólni az életetekbe. És ebben a pároddal mindenképp egyet kell értenetek. Ha úgy gondolod, hogy ez sikerülne, akkor szerintem működhet.
2015. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is külön lakunk albérletben. Mi sem szerettünk volna szülőknél lakni még pár évig sem, szerintem jobb külön a békesség kedvéért. Mondjuk ha nagyon úgy alakult volna, hogy nem tudjuk fizetni az albérletet, akkor anyósomékhoz még szívesen költöztem volna, de anyumékhoz nem.
2015. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi igen. Egész pontosan úgy, hogy én anyuval és a testvéremmel laktam együtt kertes házban, amikor a férjemmel összejöttünk. Mikor eljött az ideje az összeköltözésnek, ő hozzám (Hozzánk) költözött.

A ház elég nagy, belülről le van választva a mi részünk, tehát ténylegesen nem élünk egy légtérben velük, csak egy házban. Külön bejárat, lakrész, külön háztartás stb van. Anyu kérte, hogyha nekünk nem gond, akkor maradjunk, mert kettejüknek túl nagy a ház, nem lett volna kihasználva. Jó a kapcsolat, úgy gondoltuk miért ne? Rezsit felezzük. Olyan, mintha csak a szomszédaink lennének. Van 3 kutyánk is.:) Szükség esetén, még bővíteni is lehetne a mi oldalunkat.


Nem vagyunk hívei a látványos különköltözésnek, hogy aztán albérletben éhezzünk, vagy hitelbe verjük magunkat. Minek? Semmi értelmét nem láttuk. Főleg ilyen lehetőségnél mint ami nekünk adódott. Jól megvagyunk együtt is, és velük is. Az ég világon semmi probléma nincs. 4,5 éve lakunk így.


A sógornőm és a férje, a sógornőm nagymamájánál laknak, plusz a nő gyereke. 1 lakásban, egy légtérben. Na így nem költöztünk volna össze például. Kell a magánszféra!!!!!!

2015. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!