Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is rosszul esne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha egy nyilvánvaló dolgot letagadna?

Figyelt kérdés

férjem külföldön dolgozik sajnos.

Tegnap indult vissza, mert szabadságát töltötte, és a laptopon bejelentkezve hagyta a facebookját.

Volt egy üzenet amit elolvastam.

Nincs egymás elől mit titkolni. Volt hogy ő kért meg minap hogy írjak ennek meg ennek az indulásról, mert ő például vezetett mellettem.

Beléptem és egy nő írt neki, 2 hete vett egy autót magának.

Ezzel kapcsolatban írt hogy a biztosítás intézve legyen.

De nekem más nevet mondott, már így utólag át gondolva a nő párját mondta.Hát neki van biztosítása azt mondta mondom de akkor ismered, mondtam a nevet, és mondta hogy nem.

Irtam a nőnek, hogy miféle biztosítás, és ki ő ismerjük-e egymást.

Annyi rosszat hallani hogy így csalnak, egyből ez jutott az eszembe.

Vissza írt a nő, hogy leírta még egyszer hogy kell a szerződés hogy meg tudják csinálni a biztosítást, és ha nem ismerik egymást akkor b a s * a meg a kocsiját és hogy ne csináljon már belőle hülyét.



Én írtam neki hogy azt hittem xy már meg csinálta, és hirtelen nem tudtam hogy ki ő. Párom nevében.


Aztán írt megint hogy a pasiját azt az xy ne kelljen izélgetni ezért írt rá. Na és legközelebb ismerje meg az embert.

Nyilván nincs közöttük semmi, csak az zavar hogy miért ilyen buta a párom hogy letagadja hogy ismeri.

Ez rosszul esik, és gyanakvásra ad okot, hogy ki tudja mit tagad le máskor.

És nem rossz a párom név memóriája, ez biztos.


2015. nov. 15. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is szar a névmemóriám.
2015. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez zavaros. Amúgy meg igen, megcsal, és igazából nem is pasi!
2015. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csal meg, csak érzékenyebb vagy ezekre a témákra, mert keveset vagytok együtt és kimaradsz az élete egy részéből.
2015. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!