Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett ilyen a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a férjem?

Figyelt kérdés
1,5 éves házasok vagyunk a férjemmel. AAz elején miden jól működött, viszonylag hamar, 1,5 év után össze is házasodtunk. A gond az, hogy esténként találkozunk csak legtöbbször és akkor is kb semmi mondanivalója nincs hozzám. Inkább csendben ül. De elhagyni sem akar az tuti. Szex havi egyszer van max. De az is olyan, h kb csak ő élvezze, ő nekem nem nyújt semmit. A gyerek témával úgy van, h nem biztos h akar, de kb ne is hozzam fel ezt neki témának. Ha akármi kisebb dolog történik, pl nem találja a kedvenc pólóját azért is én vagyok a hibás. Minden nap úgy jön haza, h őt ez felidegesítette, meg az,, holott saját maga főnöke. Sehová nem megyünk, ha el is megyünk mindig sietni kell, mert pl 5kor találkozik a legjobb haverjával és meccset néznek. Semmi romantikában nincs benne,mert azt idiótaságnak tartja. Meddig lehet ezt bírni? Régen nem volt ilyen ennyire...26/N

2015. okt. 28. 14:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és megbeszélni se lehet vele,mert akármi problémát felhozok neki ő azt támadásnak veszi és azzal jön, h mit jövök én párkapcsolati gondokkal,mikor neki sokkal nagyobb munkahelyi problémái vannak ...
2015. okt. 28. 14:31
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképpen ülj le vele és mondd el neki, hogy ez így nem mehet tovább, valamint kérdezd meg, miért ilyen pontosan.

Valami zavarja/frusztrálja, esetleg belefáradt a dologba, nem kap meg valamit amit szeretne vagy még az is lehet, hogy már nem szeret téged.

Csak beszéljetek.

2015. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mondd el neki szépen a problémáidat. Leülteted és elmondod. Ezt nagyon ajánlom megnézni mindkettőtöknek! Ha próbálkozás után sem hajlandó változtatni. Párterápia, ha ez sem, akkor sajnos válás, míg nincs gyerek.


https://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w

2015. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak az esküvő után költöztetek össze, vagy előtte is együtt laktatok?
2015. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
előtte is
2015. okt. 28. 14:37
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Hat, erre csak azt tudmo mondani, h kicsit elkapkodtatok ezt a hazassag dolgot. Szerintem a ferjed is kezd rajonni erre. Azert 3 ev utan havi 1 szex az enyhen szolva keves. Szerintem probaljatok meg ezen kicsit valtoztatni, feldobni vmivel a kapcsolatotokat, m ha most ilyen, akkor mi lesz 4-5 ev mulva?
2015. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Párkapcsolati problémánál nincs nagyobb. Aki nem így gonodlja, nem tud gondolkodni.

Mond neki elszeretnél válni ha nem kapja magát össze.

Probálj meg jobban kommunikálni. Ha támadásnak veszi, mond ez nem támadás és persze mond, munkahelyi problémáit ő csinálja magának, párkapcsolati problémákért pedig ő tesz. Van különbség....

2015. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez így 26 évesen, másfél év házasság után elég silány. Semmilyen. Ez nem is házasság, csak egymás mellett elvagytok, mint a lakótársak. Elég hamar eljutottatok idáig. Gyanítom, túl hamar történt minden és még úgymond élni szeretne, ebben pedig a házasság mivolta gátolja, csak épp nem szeretné/tudja bevallani.


Vagy ellentmondást nem tűrően leülteted és tájékoztatod, hogy még egyszer, de utoljára elmondod a problémád a házassággal kapcsolatban, már ha meg szeretnéd menteni, vagy nem marad más, mint arról is tájékoztatni, hogy ez neked nem felel meg és még túl fiatal vagy ahhoz, hogy parkolópályán legyél, így hát elgondolkodhat a váláson. Sokáig ne húzzátok egymás idejét, ahhoz még fiatal vagy, hogy évekig küzdj a férjed figyelméért. A szex pedig hát igencsak kevéske.


Ezt az állapotot ilyen fiatalon nem hiszem, hogy sokáig lehet bírni, főleg úgy, hogy te már nagyon el vagy keseredve. Szerencse (vagy sem), hogy gyerek nincs, de ne is legyen addig, amíg nincs rendezve a kapcsolatotok. Óva intelek attól, hogy esetleg egy gyerekkel próbáljátok megmenteni a házasságot.


Nem igazán értem, hogy ha régen nem volt ilyen (ennyire), akkor mi történhet, hogy ennyire szétcsúszik ilyen rövidke idő alatt egy házasság. A munkahelyi problémák pedig elkülönítendően kezelendők szerintem.

2015. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Az emberek változnak. Senki nem marad ugyanaz, mint 5-10-20 évvel ezelőtt volt. Talán épp ez a legnehezebb a házasságban....a változás és annak tolerálása. Az én férjem is változott. Állandóan morgott, mindenben csak a negatívat látta...vitatkozott...beszólt/megszólt mindent. Ha sütött nap az volt a baj, ha rá mertek nézni a buszon akkor meg az. Mindegy. Én folyamatosan felhívtam ezekre a figyelmét...és arra is, hogy ez nekem nem tetszik. Ő nem volt ilyen. És ha már változik az ember...tegye azt pozitív irányba. Próbáltam segíteni neki...aztán teltek a hónapok, évek...és ismét változott. Most viszont jó irányba. Ma már nem zsörtölődik mindenen....nem morcos...szóval egyértelműen érezhető a változás. :) Szerintem ha szereted...ne add fel ennyire könnyen. Beszéltél már vele ezekről? Tudja, hogy neked ez rossz? Nem akar változtatni? Ő szeret így élni?
2015. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Korábban is havi 1 volt a szex? Vagy mióta van a probléma?


Miért nem beszélsz vele?....Addig kaparj,amíg észbe kap és bármi áron is de mond el mire vágysz!

2015. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!