Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felrúgnád a jól működő házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrúgnád a jól működő házasságodat, ahol gyerek is van, mert szerelmes lettél valaki másba?

Figyelt kérdés
Jól működő alatt azt értem, hogy meg tudtok beszélni dolgokat, nincsenek veszekedések, harmonikus a családi légkör.
2015. szept. 3. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Naiv vagy, ha azt hiszed őszinte válaszokat fogsz kapni.
2015. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Elég nehéz ez a kérdés, mert nekem csak az, amit leírtál, nem elég egy jól működő házassághoz, nekem az a jól működő házasság, amiben ezen kívül erős érzelmek is kötnek minket egymáshoz. Ilyen kapcsolatba nem tudom elképzelni, hogy befurakodhatna a részemről egy harmadik, egy hirtelen támadt szenvedély úgy, hogy felrúgjam érte a házasságomat.


Viszont ha úgy érzi az ember, hogy már maximum csak együttműködni tudó lakótársa a másiknak, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy esetleg értelmetlennek találnám.

Ismerek ilyen (volt) házaspárt. Nem volt veszekedés igazán, tudtak is beszélgetni, idővel mégsem voltak boldogok együtt, el is váltak békében.

2015. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Az hol jól működő házasság, ha másba leszel szerelmes? Az csak egy harmonikus kapcsolat, nem jól működő házasság.
2015. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, de biztosat csak akkor tudnék mondani, ha tényleg átélném ezt,
2015. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Első körben mindenképpen harcolnék a házasságomért. Igyekeznék elkerülni az illetőt. Fellángolások vannak, lesznek, de idővel (hacsak nem egy tényleg elsöprő szerelemmel van dolgod) örülni fogsz, hogy volt önfegyelmed.

Az meg hülyeség, hogy ha fel tud tűnni egy haramadik a színen, akkor el kell dobni kapát, kaszát, és szaladni vágyaink beteljesítésére, mert az egész házasság sz*rt sem ért. Minden, vagy legalábbis a legtöbb házasságban vannak nehéz időszakok. Pl. a gyerek érkezése megbolygatja a dolgokat, egy darabig nincs szex, van nem annyi, vagy nem olyan... Elkezdenek tombolni a hormonok... Talán én vagyok maradi, de a házasság a hormonoknál többről szól. Pláne, ha gyerek is van. Nyilván vannak olyan házasságok, amiért nem kár, mert megromlott a viszony. A kérdésben szereplő házasság nem ilyen.

2015. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Ahány ember, annyiféle vélemény, érzés.

Van aki biztos megtenné, van aki nem, mert a család szent neki és még ha halálosan szerelmes is, akkor sem hagyja ott a családját.


Így kívülről könnyű persze véleményt mondani, hogy nincs gyermekem, de biztosat csak akkor tudnék mondani ha ilyen szituációban lennék.

2015. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem élnék "baráti" házasságban (mondjuk úgy 80 éves koromban esetleg, de addig semmiképp).

Ha csak arról szól, hogy "jól kijövünk egymással", az nekem nagyon kevés. Először is mindent elkövetnék, hogy visszahozzam a tüzet a kapcsolatba, vagyis mindazt az energiát, amit az "új"-ba fektetnék, inkább a házasságomba fektetném... ha ez nem elég, akkor szakítanék, és némi kihagyás után kezdenék csak el újat keresgélni.

2015. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam ilyen helyzetben - egyszer felrúgtam, egyszer nem.

Nincs arra válasz, melyik volt a helyesebb, amikor maradtunk, akkor volt egy nehéz fél év, de utána még sok szép...

Amikor meg végül elváltunk, akkor volt 2 nehéz év, de utána még sok szép...

2015. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt csak te nevezed harmonikusnak ...... de ha ilyent tudnal tenni a masik feleddel , es a gyermekeddel ....akkor en csak annyit mondok hogy csoki vagy virag helyet ami a SZERELMES TRUNTYOKEDNEK adnal , ahelyet inkabb vegyel egy kotelet es intezd el magad minnel elobb, mert jobb elete lenne a gyermekednek mint igy ... Egy gyermeknek kicsi koraban (1-15 eves koraig ) alakul ki a jelleme, ilyenkor formalodnak ki benne az atitudok , ilyenkor ismeri meg ,hogy mi az hogy csalad ??? es ezzel , hogy ott hagynad oket csak a gyermek agyat zavarnad ossze ... mert akkor o is a te peldadat kovetne ... o is akkor bandukolna egyik hazbol a masikba mert ugye az anyuka ezt mutatta neki ....

Lehet hogy erosen fogalmazok , de mikor ilyen olvasok hogy harmonikus csaladi legkor + gyerek ..... es szerelmes masba , ilyenkor azt nem tudom eldonteni , hogy most kettonk kozul melyik a hulyebb ? Lehet hogy en , mert en hiszek olyanba hogy Isten teremtet nekem egy hozam ilo tarsat aki velem lesz ,....... de az is lehet hogy neked van igazad , hogy a testi elvezeteket kell hajszolni es akkor minden rendbe

Mindenki dontse el magaban , hogy huseges / hutlen szeretne lenni

PUSZI

2015. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es, azt könnyű eldönteni ki a hülyébb... :D


Nyertél.

Isten nevében ne ajánlgass öngyilkosságot!


Ha neked hiányod is van, ne keverd ide a testi élvezeteket, mert a kérdező nem azt írta, hogy szexklubba járna, hanem:


"mert szerelmes lettél valaki másba?"


Akkor irkálj valahova, ha van valami tapasztalatod a felvetett kérdésről. Véleménye éppúgy van mindenkinek, mint ánusza is.

2015. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!