Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a férjetek azt mondaná egy másik nőre hogy jó csaj?

Figyelt kérdés
Visszahallottam hogy a férjem egy másik nőre azt mondta hogy jó csaj, és szereti a jó csajok társaságát. Most féltékeny vagyok nagyon. Normális ez? Vakságot nem fogadott az tény, de lehet ennek jelentősége?
2015. aug. 22. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindenkinél van jobb:D A férjednél is. Gondolom te sem fogadtál vakságot, és ha nála jobbat látsz/ismersz azt simán te is tolod az orra elé:DD
2015. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavar. Én szólni szoktam a férjemnek, ha látok az utcán egy jó csajt, hogy nézze meg ő is.
2015. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna egy kicsit.. Bár ez alól pl kivételt képez a híres nők lejócsajozása.

pl. szerintem jó csaj Scarlett Johansson, férjem szerint nem, szerinte helyesebb a Baywatchból Erika Eleniak. Erre így nem vagyok féltékeny... De ha konkrétan megnevezne valakit, vagy pl kolleganőjére mondaná, akkor bizony zavarna.

Mondjuk ez önmagában még semmit nem jelent, hogy tett egy ilyen kijelentést szerintem.

2015. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 36 éves vagyok. Miért érzem azt a fiatalabb nőknél, hogy birtokolni, kisajátítani akarják a férjüket, párjukat. A kérdésre a válaszom, ne zavarjon, nincs jelentősége.
2015. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos mindegyik ilyen. Nincs olyan férfi, akinek a felesége a világon a legszebb. Talán az első időszakban még hihető, utána, vagy akár közben semmiképp... amelyik mást mond, az hazudik. Így vannak kódolva. Mert ők tökéletesek, gyönyörűek, rajtuk aztán nem fog a kor.
2015. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert nem eszik, attól az étlapot még megnézheti, nem? ;)
2015. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én is megmondom, ha szóba kerül, hogy valaki más jó pasi.

Ez a kijelentés szerintem nem jelent semmit. Ugyanígy mondhatom egy zenére vagy egy képre is, hogy jó. Mégis mit mondanék, ha egyszer így van? Ettől még nem akarom rögtön eldobni azt, amim van.

2015. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így ilyen formában ez a kijelentés enegm is zavarna,rosszul esne, mármint az a része, hogy mondta, hogy szereti a jó csajok társaságát. Megkérdeztem a férjemet,neki is csípné a szemét, ha ugyanezt mondtam volna pepitában. Olyan volt, hogy megjegyzete más nőre, hogy szép,csinos, de ezt mindig valamilyen más szövegkörnyezetben mondta. Pl. Van egy nagyon csúnya munkatársa, akinek feltűnően szép felesége van és megjegyezte, hogy nem érti, hogy ez a srác, hogy szedett össze egy ennyire csinos nőt, vagy van egy másik lány,akire mondta, hogy régen nagyon csinos,nőies alakja volt,de most nagyon meghízott, de ugyanígy felhívta a figyelmem,mikor ketten uszodába mentünk, hogy nézzem meg milyen izmos,jótestű pasi ül a medence szélén.:D Meg van egy pasi munkatársa, aki modellkedett egy ideig és őt is megmutatta nekem. Nem meleg a férjem,senki ne gondolja, csak nekem akar örömet szerezni, hogy nyugodtan legeltessem rajtuk a szemem.:D Sztárokkal,színészekkel is ugyanez, egyszer félrerakott nekem egy alsógatya modell pasiról egy képet, máskor én mutattam neki valami meztelen nőt egy újságan.:D De ha konkrétan valami munkatársnőjére nyáladzana látványosan azért az zavarna engem is.
2015. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

OFF: Utolsó, azért valljuk be , hogy az már nem a normális kategória, mikor meztelen nőt mutatsz a férjednek.


ON: Kérdező, normális,ha a férjed más nőre azt mondja, hogy jó csaj és férfiként szereti a jó csajok társaságát. Az egy jó jel, ha ezt nem neked mondja ( mert bunkóság lenne, meg megbántana ezzel). A jelentősége viszont csak annyi lehet, hogy nem biztos, hogy ha egy jó csaj szabad utat ad neki, akkor nem élne vele. Ezt viszont neked kell tudnod, mennyire megbizható a férjed.

2015. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, zavar! Két hónapig ennek a betege voltam. Mondta is ki a jó nő az ismerettségi körünkben. Meg is nézi rendesen a csajokat, ha szépek és fiatalok. Aztán megbeszéltük, hogy nem kell féltékenynek lennem. Könnyű ezt mondani és tudni, de az érzés nem kellemes. Szerintem x év után hozzá kell szoknunk, hogy van szebb és fiatalabb. De ha veled van, és téged szeret, tényleg ne aggódj, mert akkor magadnak okozol kellemetlen perceket.
2015. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!