Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az baj, hogy akárhányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy akárhányszor összeveszünk, mindig én nyitok először?

Figyelt kérdés
Mindig én mennék/megyek oda hozzá. Ő órákig, nappkig bírná a csendet, fontosabb hogy neki legyen igaza. 25/N
2015. júl. 22. 03:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy mész oda hozzá. Alapvetően én sem vagyok híve a sokáig tartó mosolyszünetnek, de azért azt jó, ha mindkét fél tudja, melyiknek kellene bocsánatot kérnie, melyiknek volt igaza a vitában. Ha úgy mész oda hozzá, hogy az jön le belőle, te kérsz bocsánatot még azért is, amiért nem vagy hibás, az nyilván nem jó. De úgy odamenni békülni, hogy tisztázzátok, ki hibázott, az rendben van szerintem.
2015. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy ő ilyenkor hogy áll a béküléshez.

Nálunk pl állandóan a barátom jön oda hozzám, ha összeveszünk, egyszerűen képtelen vagyok békülést kezdeményezni, tudom, hogy baromság, de ez van. Viszont, amikor hozzámbújik, én ugyanúgy bocsánatot kérek, és nem játszom a jégkirálynőt, nem lököm el, stb. Szóval nem kell könyörögni.

Ha nálatok is ez van, és a te büszkeséged bírja, szerintem nem baj.

2015. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy mióta vele vagyok a büszkeségem vhol a béka s#gge alatt van.. :/
2015. szept. 30. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!