Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sürgős! Pest megyei kormányhiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Pest megyei kormányhivatal anyakönyvi felügyelet számát valaki meg tudja adni nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés
Illetve tud valaki olyan pest megyei települést ahol a jegyző elég rugalmas az esküvőkre vonatkozó sürgősségi eljárás engedélyével? Úgy értem, hogy nem kell feltétlen 30 napon belül szülnöm vagy hasonló azért, hogy megadja a gyorsított eljárást.

2015. júl. 6. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Van interneted?


[link]


Nem lehet olyan sürgős!

2015. aug. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért bírom, hogy az adminok egyszer törlik a válaszokat, mert bunkó beszólásokon és szextelefonos hirdetések számain kívül senki nem adott értelmes választ, max ugyanazt amit te is, és amire megint el kell mondanom, hogy a keresett telefonszám NINCS ott.

Egyébként 1-már nem aktuális

2- szerintem én jobban el tudom dönteni, hogy mennyire is sürgős

3- azért köszi a választ ;)

2015. aug. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!